Къде има полигон в София?

  • 2 551
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте, купих си кола наскоро. Книжка имам от много време, но нямах своя кола и сега като се качих самостоятелно да карам, се оказа, че малкото умения, които съм била придобила по време на шофьорските курсове + символичното  ми каране, са крайно недостатъчни. Та въпросът ми е къде в София са останали полигони, за да мога да отида и правя упражнения, успоредно паркиране, каране назад и т.н. Много благодаря предварително за отговорите Grinning

# 1
  • Мнения: 189
Не знам за полигон, но аз карах на мястото на бившия базар Орландовци. Широко е, няма никой, който да те притеснява и можеш да правиш каквото решиш.

# 2
  • София
  • Мнения: 650
Полигон има на Горубляне по пътя за Панчарево в дясно в СБА- то. 1лв плащаш и си караш колкото искаш, има колчета за паркиране, гърбици за потегляне под наклон. Аз там ходя да се уча да паркирам.

# 3
  • Мнения: 26
Полигон има на Горубляне по пътя за Панчарево в дясно в СБА- то. 1лв плащаш и си караш колкото искаш, има колчета за паркиране, гърбици за потегляне под наклон. Аз там ходя да се уча да паркирам.

Mamamuu , благодаря ти, май и аз там съм се учила, докато карах курсовете, но се чудих дали още съществува, и дали свободно можеш да си влизаш. Супер, много ти благодаря за инфото. точно това ми трябва - колчета и т.н.!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 492
Пред зала Фестивална

Общи условия

Активация на акаунт