Къде поправки на ел. уреди?

  • 1 209
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте, имам насъбрани куп дребни ел. уреди (микровълна, тостери и подобни), но не знам къде да ги нося да ми ги поправят. разбира се отдавна са извън гаранция, та затова се чудех къде в София (и ако имате идея по-в центъра) има такива услуги?
Благодаря ви предварително

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Пог;едни някоя от гаранционните карти, нищо, че е изтекла гаранцията. На гърба на всяка от тях би трябвало да има адреси и телефони на сервизи. Обади се и попитай!   bouquet

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За МВфурна - да. Пиши ми на ЛС.
Останалото го засили към кофата за боклук. Дребни ел. уреди до 100лв. себестойност не е рентабилно да се поправят.

# 3
  • Мнения: 399
А някой да има идея къде могат да поправят водоструйка? От тези, дето перат килимите по автомивките, но по-малка - за домашна употреба.
Ще съм благодарна на всеки, който предложи някакъв сервиз!

# 4
  • Мнения: 2 700
В "Зона Б-5", в блок 7 / до училището/ има 2 сервиза за всякаква бяла техника. Единият е с лице към училището, а другият на гърба на блока.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 457
Ние носим всичко в 'Пан Сервиз'- в Младост 1. Simple Smile
Всичко сме оправяли там- от слушалки за касетофон, кана за варене на вода- но така и реотан за нея не се намери и така си седи; гофретника (той така или иначе за нищо не става); за копчето на кафемашината и ютията ни.
Големи уреди, слава богу, до сега не сме оправяли. Stop

# 6
  • Мнения: 26
Благодаря ви оправни момичета! И аз си мислих за Пан Сервиз, има такъв в една от преките на ул. Раковска, вечер минавам от там след работа, така че ще се пробвам. Ако не, ще потърся този, който е в зона Б-5
Отново хиляди благодарности!

Общи условия

Активация на акаунт