150 лева преди раждане

  • 1 756
  • 5
  •   1
Отговори
здравейте мами!много искам да знам дали някой е чувал за 150 лв,които се дават преди раждане  bouquetмного ви благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 9 050
Това е помощ за бременност и раждане. Дава се само на жени, които по една или друга причина няма да получават обезщетение за бременност и ражадне. Отпуска се от социалното по местоживеене.

# 2
  • Мнения: 4 181
Зина както винаги е на линия  Hug
Ако няма да получаваш обезщетение в размер на 90 % от заплатата си, а ще взимаш по 100 лв на месец от социалните, тогава имаш право на това обезщетение  Peace

# 3
  • Мнения: 9 050
Зина както винаги е на линия  Hug
Ако няма да получаваш обезщетение в размер на 90 % от заплатата си, а ще взимаш по 100 лв на месец от социалните, тогава имаш право на това обезщетение  Peace

Даааа, Даже утре съм дала на мъжо да ми пусне заявлението, че то моето е срамота вече.
Само да те допълня. Тя може и да получава 90% от обезщетението от един момент нататък. Тази помощ се отпуска и в случай, в който майката не е натрупала 6 месеца осигурителен стаж към датата на излизане в болничен за бременност и раждане. Например, ако към датата на излизане в болничен има 4,5 месеца стаж, за 45-те дни има право на тази помощ, а след това ще започне да си получава 90% от заплатата.

# 4
  • Мнения: 4 181
да, да знам  Grinning
мисълта ми беше , че докато е бременна няма да получава 90 % от обезщетението  Peace

# 5
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ!БЯХА МИ КАЗАЛИ,ЧЕ БИЛО НЕЩО НОВО И ВСИЧКИ ПОЛУЧАВАЛИ 150ЛВ ЕДНОКРАТНО ПРЕДИ РАЖДАНЕ.В ТАКЪВ СЛУЧАЙ НЯМА ДА ГИ ПОЛУЧАВАМ,ЗАЩОТО СЪМ ОСИГУРЕНА.

Общи условия

Активация на акаунт