Къде да запиша 2-годишната си дъщеря на танци

  • 820
  • 5
  •   1
Отговори
Обръщам се най-вече към мамите от Пловдив. Дъщеря ми става на 2 год. в края на месеца и много ми се иска да започна да я водя на танци, защото ми се вижда много музикална – обича да пее и да върти дупе много сладко. Моля ви, ако някой знае къде в Пловдив има курсове или школи по танци за толкова малки деца да ми даде координати. Благодаря ви предварително.

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Няма нито курсове, нито школи за толкова малки деца.
Ако намериш танци за 2 - годишна мома - пиши къде и какви са условията. Аз специално за мойта щерка, която е на три години не намерих. Навсякъде, където питах, ги взимат след 4 годишна възраст.
Има своеобразни часове с танцови забавления към детските кътове, но според мен питаш за друго нещо.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Дъщеря ми е почти на 10 г. и от две години посещава студио за модерен балет "Уиндспейс" в Синдикалния дом. Децата са разделени на няколко групи в зависимост от възрастта - най-малките са на 3-4 годинки, ако не се лъжа, а най-големите са 17-18 годишни. Не съм сигурна за долната възрастова граница. Хореографката им е доста амбициозна и непрекъснато участват в разни фестивали, състезания и конкурси (и печелят  Laughing), а по време на пролетния панаир са модели на детско и юношеско облекло. Ако искаш, мога да ти пусна името и телефона на лични, за да говориш лично с преподавателката. Наистина съм доволна - миналото лято ходиха на море (детски лагер) от школата,  в момента отново са на лагер и изнасят концерти и представления почти всяка вечер. Дъщеричката ти е много малка, но можеш да се обадиш все пак.

# 3
Няма смисъл толкова мъничка да я записваш на танци.Децата на тази възраст все още нямат добре развита координация на движенията.Поизчакай още някоя друга година и тогава я запиши-ще има по-голям ефект.Ако е музикална сега, това няма да изчезне когато стане на 4 или 5

# 4
  • София
  • Мнения: 13 200
Не мисля, че 2 г. е възраст, подходяща за танци.. ама ти си знаеш де... Аз лично съм питала за състезателните танци каква е възрастта и мнението на момиче, което се занимава е, че възрастта е 7 г., а останалото е само даване на пари. Т.е. дете на 4 г. само ще си дава парите, а няма да научи повече в сравнение с това ако е на 7  Grinning

# 5
  • Мнения: 550
Не знам някъде да взимат толкова малки деца  newsm78Долната възрастова граница е пет години.
Просто почакай още малко ,за всичко си има време! Peace

Общи условия

Активация на акаунт