На море от първи септември,......

  • 6 673
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Ще почиваме на южното черноморие от първи септември - това споделих пред познати,но те ме разочароваха с прогнозата за времето, което щяло да бъде студено и дъждовно.Влизах  в страницата на НЦМХ ,но все още няма прогноза за септември. Вие  някаква информация имате ли,защото трябва да потвърдя направена от мен резервация до края на седмицата и съответно да пусна капаро, а тази новина ме възпира. 

# 1
  • Мнения: 565
Ох, ние сме от 06.09 и мен ме тресе същата треска. Виж в сайта на Tv met.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
на същия хал сме...
Дано да случим поне няколко дни хубави и слънчеви  Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 6 971
Спокойно, момичета, ето: http://www.gismeteo.ru/mtowns/15655.htm, прогнозите за южното черноморие не са лоши. Желая ви хубави почивки и слънчеви дни.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
buni , това е добре, но ние сме по варненско.

http://www.gismeteo.ru/mtowns/15552.htm
Има някакви облачета...  Confused

# 5
  • Мнения: 2 839
Weather.com даже повече надежди дават  Wink
Бургас
Варна

# 6
  • Мнения: 256
бихте ли споделили някоя изгодна оферта за след 01.09.   Praynig  може и да е след 06.09 - търся хотел не повече от 3 звезди.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
колко изгодна?

# 8
  • Мнения: 1 520
И ние сме от 1 или от 3 септември. Надявам се на хубаво време.

Все така ни върви - и миналата година ходихме това време. Първите 3-4 дни ставаше за плаж и после вече не. Не беше студено и дъждовно, но не ставаше за плаж.


НАдявам се тая година дните да са повечко.

# 9
  • Мнения: 256
ами например до към 50 лв. за двойна стая или до 25 лв. на човек на нощувка

# 10
  • Мнения: 261
аз потвърдих резервацията за хотел  "Нанси" от 1 септември 40лв. апартамент ,в слънчев бряг ,добре е нали

# 11
  • Мнения: 2 910
40лв. за апартамент в Слънчев бряг, даже ми се струва много евтино. Ние бяхме на Поморие, само че този месец, за 65лв. на вечер, за много хубав апартамент.
Ели този хотел има ли интернет страница, знаеш ли какви са условията?

# 12
  • София
  • Мнения: 6 781
И ние сме към групата .Ще сме някъде на юг.Дано Черноморието го подмине лошото време  Praynig

# 13
  • софия
  • Мнения: 25 205
И ние сме там пък каквото, такова.

# 14
  • Мнения: 19 364
И ние ще сме на Созопол, но въобще не се притеснявам. Имам предвид, че за мен почивката не е само плажа, а и самата атмосфера, разходките, смяната на обстановката. Е, вече ако завали като из ведро, тогава бих се притеснявала.

Общи условия

Активация на акаунт