Жените биологично програмирани да харесват розово???

  • 1 937
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Пускам нова тема,не знам дали ще е интересна, дали ще има терен за дискусия,но това което прочетох ме озадачи.ето публикацията http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1087503
Вие какви цветове предпочитате? В гардеробът ви кой цветове преобладават или се водите по модата?
Наскоро преподреждах моят гардероб и установих , че от всеки цвят имам по две три дрешки. Това ме удовлетворява много.Иначе предпочитаните ми цветове са свежите - зелено и оранжево.

# 1
  • Мнения: 1 733
И в моя гардероб има дрехи от всички цветове, но като че ли преобладава синьо, зелено и жълто. Най - малко са ми розовите дрехи, така че явно не съм програмирана да харесвам розово Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 103
За зимата и есента - черно и червено.
Лятото цветно.
Розово не понасям Sick лилаво и тъмно синьо.

# 3
  • Мнения: 4 916
Тази година за първи път от почти 30 г. се захласнах по тъмно розовото. Явно програмираното се е задействало късно.

# 4
  • Мнения: 3 782
Аз без бой си признавам,че имам доста розови дрехи. Купих си ги след периода на пепел от рози,тогава на всякъде където и да се обърнеш се виждаше само това.

# 5
  • Мнения: 1 092
никога не съм си падала по розовия цвят  Mr. Green,но дъщеря ми си умира за него.
По скоро си падам по небесно синьо,но като цяло в гардерба ми има почти от всички цветове  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 362
Дрехите ми са във всякакви цветове.Харесвам и розово PeaceНе се водя по модата,а по това кое аз си харесвам и дали ми стои добре.

# 7
  • Мнения: 401
харесвам розово,но странно нямам розови дрехи-по ми харесва цикалама като цвят-и го нося,но предпочитам зелено.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 825
Обожавам розовото в почти всичките му нюанси и колкото да се стремя да разнообразявам с други цветове, накрая пак се улавям, че пак съм залитнала към него.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз розово за дрехи не харесвам като цяло, имам една-две блузки, до там се изчерпвам с този цвят. Преобладава  черно, бяло, синьо  в гардероба ми ...

# 10
  • Мнения: 3 360
Не харесвам розово и синьо ,не ми приличат и по тази причина нямам такива дрехи Wink

# 11
  • Мнения: 1 941
Уф, най-накрая обяснение на тази ми любов към розовото. Мразя се, че ми харесва толкова, пък то аз де факто нямам никаква вина  hahaha Но, определено избягвам да го нося. Само тайно въздишам...

# 12
  • Мнения: 6 891
Ами честно казано имах преди син период, по-късно розов, а сега май клоня най-много към зелено и кафяво. Но в гардероба ми има всякакви цветове, като може би най-малко са червените и черните. И малко изнервящо ми действа това защото ми е трудно да съчетавам толкова много цветове с обувки и чанта в същия цвят или поне подобен, който да им отива.
И определено мога да устоявам на розовия цвят. Със зеленото обче е малко по-различно в момента Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 782
Не харесвам розово и синьо ,не ми приличат и по тази причина нямам такива дрехи Wink
Не мисля,че не ти отиват. Това все пак са нежни цветове,неможе да не ти отиват, а и има толкова много нюанси на синьото - светло,тъмно,коралово,небесно....

# 14
  • Мнения: 2 229
Обичам розово, въпреки че май не ми отива много. Confused
Повечето ми дрехи за в лилаво, зелено, синьо и в последно време харесвам черното. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт