Кога ударихте детето си за пръв път?

  • 1 965
  • 36
  •   1
Отговори
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Въпросът ми е кога ударихте детенцето си за пръв път? Аз имам син на 1г и 1 м и понякога ме ядосва, но не бих му посегнала Naughty! Чета за разни `майки` и `бащи` пребили деца на по няколко месеца, годинка, и не може да ми го побере главата Sad! Ами то е толкова малко и безащитно, то даже няма и какво да биеш в него Tired

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Така,може ли малко уточнение-не си "пребивам"детето!
ССФ не посяга на детето си Naughty

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Пляскането по ръчичката води ли се за сериозен удар?
Защото и да викам и да крещя и да го дърпам, моя син е като превлечен от магнит към всички кабели и контакти. Предпочитам да го плясна по ръката, да се скарам много сериозно от колкото да го оставя да се позапържи на контакта.
Не съм за боя, когато големият много ме ядоса го пращам в стаята му. Там да прави каквото иска, аз да почина от нервите си.
Ако малкия е ужасен, защото има понякога и такива моменти, го оставям в кошарата му с играчки, като преди това обяснявам защо.
Изпушвам една цигара и се успокоявам .

# 3
  • някъде
  • Мнения: 4 955

ССФ не посяга на детето си Naughty

Какво е ССФ newsm78

Не говоря за леко пляскане по памперса или по ръчичката- това и при нас се случва! Говоря за истински шамари!

# 4
  • Мнения: 4 111
Можеше да питаш дали сме удряли детето си - от заглавието личи, че все някога има първи път, малко е стряскащо. Не съм го удряла.

# 5
  • Мнения: 179
Можеше да питаш дали сме удряли детето си - от заглавието личи, че все някога има първи път, малко е стряскащо. Не съм го удряла.

Съгласна съм  Peace Като че ли "задължително" трябва да си биеш детето и е въпрос на време кога е първия път ....  newsm78

# 6
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
изобщо не мога да си представя че ще пребия детето си... колкото и да ме нервира. Плясвала съм го през ръчичките и по памперса, но чак пък да го бия... пък и явно не иде реч за това. Противник съм на шамарите и прочие. И защо ли ми се струва, че няма да се намери тук майка или татко който да вземе да напише... "ами когато беше на годинка го изкютечих за пръв път"...

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 17:15 от Drina

# 7
  • Мнения: 1 877
И на мен ми се ще да разбера какво е това ССФ

# 8
  • Мнения: 4 111
И на мен ми се ще да разбера какво е това ССФ

Средностатистическа форумка
http://archives.bg-mamma.com/archive/000/074/340/74340/74340.html

# 9
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Можеше да питаш дали сме удряли детето си - от заглавието личи, че все някога има първи път, малко е стряскащо. Не съм го удряла.
Мисля, че няма начин да имаш по-голямо дете и никога да не си го шамарил и затова така зададох въпроса! Не говоря за пребиване, просто се сетих за разни случай писани по вестниците и говорени по телевизията и затова ми хрумна да попитам кога започва шамарената фабрика! Crazy

Хайде сега, започна се с това- никога не ме е ядосвал, никога не съм го пляскала...... ей, много добри деца имате- поздравления! Wink Аз като гледам моето чворче ooooh!

И пак повтарям, за да няма неразбрали- не говоря за пребиване, а за пляскане или шамарене! Peace

# 10
  • Мнения: 2 755
Май темата не е "Кога ударихте детето си за пръв път?", а за възмущение как може да има такива хора, и вижте аз не ги разбирам не съм такава, дайте да се възмущаваме дружно

# 11
  • Мнения: 3 360

ССФ не посяга на детето си Naughty


 smile3501

# 12
  • Мнения: 967
Не помня, кога съм го пляснала първия път - предполагам около прохождането, когато все пипаше каквото не трябва - удряла съм го през ръчичката или по дупето, когато думите не помагат, но винаги удрям лек, така че да не го заболи - той се убижда като го плясна и спира да прави белята - този ефект търся аз, а не причиняване на болка. Никога не бих му причинила физическа болка. То и след лекото плясване ме гризе съвестта дълго време, какво остава да му посегна със сила.
А това, коет гледаме по телевизията за пребити деца - правят го със сигурност хора с психически отклонения. Не мога да си предствя нормален родител да пребие дете, каквото и да е направило детето.

# 13
  • Мнения: 4 111

Мисля, че няма начин да имаш по-голямо дете и никога да не си го шамарил и затова така зададох въпроса!


Има начин. И много хора не удрят децата си.

# 14
  • някъде
  • Мнения: 4 955

Мисля, че няма начин да имаш по-голямо дете и никога да не си го шамарил и затова така зададох въпроса!


Има начин. И много хора не удрят децата си.
Може Peace, радвам се за тях, явно имат много железни нерви и много добри деца! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт