Подарък за мама

  • 4 756
  • 16
  •   1
Отговори
Скоро мама има рожден ден и става на 51 и много се чудя какво да и купя  newsm78 . Мисля си да и подаря масаж , фризьор и такива женски процедури ма много се чудя, ако имате някакви идеи много ще се радвам да ги прочета   Embarassed   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 782
Парфюм, бижута, елегантна дамска чанта...

# 2
# 3
Чантата също е идея   Hug Hug

# 4
  • Мнения: 5 977
Ами може би някое бижу или пък нещо което да и помага в домакинството и от което има нужда

# 5
  • София
  • Мнения: 3 421
Моята майка преди две седмици направи 51 г. - подарих й хубав парфюм. Обаче се оказа, че всички са й подарили парфюми. Въпреки това се зарадва!

# 6
  • София
  • Мнения: 938
Аз подарих на моята хубав часовник. Зарадва му се много.

# 7
  • Мнения: 2 891
За 50-тата годишнина и подарих комплект бижута, но сега, като се замисля, за следващия ще и подаря някакъв ваучер за процедури - козметик, фризьор и т.н.

# 8
  • Мнения: 1 172
Ваучер за СПА - процедури. Така ще избегнеш дублирането на подаръци, ще я оставиш сама да избере ден и час (повечето са с валидност поне 3-6 месеца) и най-добрата според нея процедура (може пък да има по-различни от твоите вкусове).

# 9
  • София
  • Мнения: 938
"Аркадия" предлагат подобни ваучери. Хубав СПА център е!

# 10
  • Мнения: 1 250
Ако не държиш да е изненада, попитай я от какво има нужда. Някой хубав крем за лице или някаква дреха, нещо, което наистина ще я зарадва. Аз винаги така правя. Ако видя, че обувките й са за смяна, купувам обувки, ако е чантата - чанта. Какво да правиш - бг прагматизъм.

# 11
  • Мнения: 289
И моята майка има РД скоро - на 30-ти.... много се чудих какво да й подаря, но след като тази сутрин в трамвая й откраднаха гривната, дилемата май се разреши...  Tired

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 817
......попитай я от какво има нужда.....

Аз лично така правя. Питам, за да е желан и харесан подаръка, а все пак ми е майка. Ако не мога нея да попитам, кой? А иначе може пак да я изненадаш с нещо допълнително. Един хубав парфюм например, като екстра към подаръка    bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 676
Подарявам практични неща, от които има нужда. Предварително проверявам  Laughing. Макар, че и СПА-процедурите са супер идея, които едвали би си направила самоинициативно. Определено съм за масажа, тъйкато фризьора няма как да го избегне.
 Миналата година и подарихме златни обеци за годишнината и  Hug. Взех я с мен, за да си избере.

# 14
  • Мнения: 2 891
Не мога да я взимам с мен. Все ще казва, че е много скъпо и така...

Общи условия

Активация на акаунт