Как сте с подстригването?

  • 866
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравейте всички!
Интересно ми е как подстригвате своите палавници? На фризьор или сами! С ножица или с машинка? А как беше първият път? Имаше ли викове и ревове? Или...

# 1
  • Мнения: 263
На фризьор с ножица го подстригахме. Само веднъж ни се е случвало до сега. Изобщо не плака, а му беше много интересно. Сложи го момичето да седне в мен и нямаше никакви проблеми, освен, че аз станах в косми4ки.
Скоро пак трябва д аповторим процедурата...
Не съм си и мислила да го подстригвам аз - изобщо не ми се отдават подобни манипулации...

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 844
На фризьор, от известно време я води само баща и.
Първото подстригване го направи позната фризьорка в нас на двора, вървеше след нея с ножицата и клъцваше,
 сега е по -голяма и почти стои докато я оформят,
само малко се почесва тук -там  Wink.

# 3
  • Мнения: 3 622
Първото подстригване аз го направих и от там на татък го водя на фризьор

# 4
  • Мнения: 2 431
Вкъщи сме си фризьорите ние - аз постригвам мъжа, сина и щерката, веднъж и свекъра мина под машинката, а мъжа ми ме постригва и боядисва, постригва и сина, на дъщерята само бретона е правил, нямам му доверие нещо. Ето и след малко ще се фризираме по домашно, не се майтапя.

# 5
  • Мнения: 1 172
Първото - в домашни условия, но не го постригвах аз.
Оттам нататък - на всеки два-три месеца посещава фризьорски салон. Понякога е много търпелив и слуша, понякога дивее и едва успяват да го удържат в салона и що-годе да му понаправят прическа. Различно е.

# 6
  • Мнения: 3 360
Сама ги подстригвам от самото раждане -до сега и  се справям добре Laughing

# 7
  • Мнения: 3 042
На фризьор с машинка подстригвам Злати и никога не е имало проблеми.

# 8
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Първо подстригване (на 3 месеца) - сама, първи номер. Баща й щеше да припадне  Laughing.
От 9-месечна - на фризьор, никакви сцени не е правила.

# 9
  • София
  • Мнения: 903
Като беше бебе нямаше много коса и нямаше нужда от подстригване. След това я подстригваше сестра ми , но тъй като замина за чужбина - вече започнах да я водя на фризьор. Аз не бих могла да се справя с такова нещо. Първия път беше малко притеснена и искаше все да стоя до нея, но сега вече ходи с удоволствие и дори тя ме подсеща някой път, че трябва да се подстригне, когато минем покрай фризьорския салон.

# 10
  • Мнения: 2 197
Първото подстригване и беше на 4 месеца. Прие го много спокойно и беше малко съкровище. След това баба и ме изненада и и отряза бретонче, защото косата и била влизала в очите. Та по този повод се наложи да я подстрижа пак на годинка и 2 месеца. На фризьор. Ей, направо ми се взе здравето - то не беше въртене, сукане, едва я удържах.

# 11
първото подстригване на сина беше на 2 месеца в къщи и така до годинката. След това на фризьор, но до год. и половина беше кошмар вика плаче и т.н. Сега е почти на 4 и вече ходи с удоволствие.Дъщерята е на 1 год и 3 мес но още не съм я подстригвала, просто неми се мисли какъв цирк ще е .Косата и е до кръста и ходи вечно вързана Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 564
Сама ги подстригвам от самото раждане -до сега и  се справям добре Laughing
И аз така. smile3553

# 13
  • Мнения: 101
Браво на вас! А ние бяхме един кошмар...не искам да си спомням даже. Първият път отидохме на фризьор на годинка и нещо бяхме. Жената взе машинка, която е безшумна, а Зоро толкова много се въртя, вика, пищя, рева, че се препотих поне 5 пъти и накрая казах - КРАЙ - колкото толкова. После докато се къпахме в банята го поостригах с ножицата, ама доста криво излезе. След няколко дни го закарах при майка ми и я помолих тя да го постриже с ножицата - аз го държах и докато малкия си играеше с различни играчки, тя го подстрига. И сега винаги при нея ходим на фризьор - при професионалист, не ми се мисли какво ще стане. Но ще изчакам малко да порасне и тогава ще пробвам пак!

# 14
  • София
  • Мнения: 442
на фризьор, първите два пъти му беше малко досадно и се въртеше, но вече направо се забавлява, машинката му е любима

Общи условия

Активация на акаунт