Кой си играе с огъня?

  • 1 791
  • 26
  •   1
Отговори
 #Cussing outЗа 10 дни ,два пъти Цветелин Кънчев се явява като месия ,за да "оправи"положението.Политици внимайте,ние сме живи хора ,а не само електорални гласове.Изборите ще минат а ние пак ще трябва да живеем заедно в един град и една държава Money

# 1
  • Мнения: 4 585



Не е само у нас. От Италия до Унгария. По темата - не знам.

# 2
  • Мнения: 275
Тоя Цветелин стана като плакат по телевизиите-къде щракнеш все той
.
Кой си играе с огъня ли-ами пак той-идват избори, а той е на свобода и пак иска да е на гребена на вълната.
Защо ли го помилваха.....................................?

# 3
  • Мнения: 268
... Защо ли го помилваха.....................................?

Ами питай Първанов... Нали той го помилва? Или бъркам нещо  newsm78
Както и да е, мястото на този престъпник не е на свобода, а мястото на Първанов не е в президентството  Peace

# 4
  • Мнения: 3 423
Цветелин е смешно име за мъж.

# 5
  • Мнения: 2 102
Цветелин е смешно име за мъж.
За измислено от цигани все пак е  добре.

# 6
  • Мнения: 268
Цветелин е смешно име за мъж.
За измислено от цигани все пак е  добре.

 hahaha Joy Joy Много добре казано!

# 7
  • Мнения: 2 386
А кой е Цветелин?  Embarassed

# 8
  • Мнения: 268

Цветелин Кънчев, лидер на партия ЕвроРома, както си личи от името, това е "ромската" партия. Излежаваше присъда в затвора, но го помилваха.

# 9
  • Мнения: 1 134
За Цветелин Кънчев мога да говоря много... Той е от същия град, в който съм прекарала детството си. Семейството ми е пряко потърпевшо от него. На първо място той не е никакъв ром. Познавах родителите му, Бог да ги прости... Сигурно в един швейцарец има повече ромска кръв, отколкото в тях. Мога само да кажа, че беше доста унизително за горките хорица, синът им да се обявява за такъв, какъвто не е...
Години наред, това планинско градче живееше на страх от вилнеещия дон Цеци - от момичетата в дискотеките, до възрастните хора, чиито домове се палеха...
Ако този, човек си разпростре болните амбиции върху цялата страна, аз вече ще емигрирам.

# 10
  • Мнения: 753
Е, да всички знаем че не е ром, но е хитър намери луфт в политиката и ето защитник на ромите стана, от толкова партии и партиици, кой досега правеше сладки тиради на ромите?....само 5, 10 лева преди избори тихомълком,...но никой не излезе в медиите и да обеща нещо на ромите, да ги 'защитава'....той го прави - хитряга!
ами другия 'луфт' - воленчо,  ..ами другите....
 всеки си гледа интереса, това е....човека се е 'ориентирал', както на него му удобно.... и ето сега по често слушаме по тивитата какви дискриминатори са българите спрямо братята роми....е да, ще кажат някои, ама те са ц......, е да ама и те са хора...

сами сме си виновни, да си помислим добре преди следващи избори..
П.С.
Бях шокирана как 'куцо и сакато' до 2002 се надпреварваше да се 'блъска' за статут в Канада - и знаете ли как? - отиваш и казваш: аз съм ромка, от България, в моята страна съм дискриминирана, не мога да живея там, и тн......с годините канадците се усъмниха хорицата - абе как 'аджеба' всички роми от България искат статут у нас?......и те изхитряха назначиха си истински роми/българи говорещи и 3-те езика - ромски, български, английски ...и хоп няма вече толкова много роми от България искащи статута им...
Та шока ми беше защо българи искат да са роми в Канада!
Интерес!
Та за темата човека не е виновен - .....има кой да го слуша..

# 11
  • Мнения: 674
 Аз досега не съм се интересувала от неговата особа, ама много ме издразни как по медиите едва ли не го обявиха за герой, че не е позволил на циганите да протестират на центъра на Самоков, а това че изпочупиха маси и столове и човек го е страх да си разхожда детето не го дават!

# 12
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мда, и аз не го харесвам този типаж..никак даже #Cussing out

И ми стана много гнусно,когато "световно известната" Юлиа/я на Кънчева реши да им е лице на миналите избори -заставала напълно зад новаторското мислене на дон Цеци........И на нея не съм и фенка, но пък за новаторско мислене и помен няма при този така наречен цигански цар....

А че ще спечелят този път май не се съмнявам.....уви,и аз като МамаЗ ще се замисля дали да поостана в таз иначе прекрасна страна,с бедстващи политици.... #Cussing out

# 13
  • София
  • Мнения: 3 815
За Цветелин Кънчев мога да говоря много... Той е от същия град, в който съм прекарала детството си. Семейството ми е пряко потърпевшо от него. На първо място той не е никакъв ром. Познавах родителите му, Бог да ги прости... Сигурно в един швейцарец има повече ромска кръв, отколкото в тях. Мога само да кажа, че беше доста унизително за горките хорица, синът им да се обявява за такъв, какъвто не е...
Години наред, това планинско градче живееше на страх от вилнеещия дон Цеци - от момичетата в дискотеките, до възрастните хора, чиито домове се палеха...
Ако този, човек си разпростре болните амбиции върху цялата страна, аз вече ще емигрирам.

Абсолютно вярно и точно казано!

# 14
  • Мнения: 4 585
Дон Цеци го запомних с думите пред едно ромско събиране, не мога да цитирам точно:
  - Пред вас има два пътя - или да станете евророми, или да останете обикновени мангали!

Общи условия

Активация на акаунт