зелен чай "сание "китайски

  • 10 974
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
някой пробвал ли е този чай и има ли ефект

# 1
  • Мнения: 603
Аз съм го пила преди. Не очаквай някакви големи изненади. Той само подобрява храносмилането и от там може да доведе до намаляване на теглото. Аз имам храносмилателни проблеми (постоянно ми е подут стомаха) и като пия от чая се чувствам добре. От 56кг станах 54кг, за близо 1 година. Мисля, че чая ми помогна в храносмилането и от там свалих 2 кг.

# 2
  • Мнения: 6 958
Ако се храниш правилно или чрез дадена диета има ефект, иначе 0  Peace

# 3
  • Мнения: 1 680
Пием го с мъжа ми само когато дни наред сме прекалкявали с храната - след село, след море, след празници. Страшен е и ти е лекичко на сутринта. Ама за отслабване не става.

# 4
  • Мнения: 294
Аз го пиех съчетан с една диета,но получих такива колики,че исках да си сменя самоличността.И понеже пише,че поява на колики са възможни през първите дни аз продължавах упорито,но на болката не се издържа.И да ви кажа не е кой знае какво.Майка ми го пи около 6месеца и свали около 5 кг(но спазваше добър хранителен режим и на практика не е от чая а от режима).Абе мен ако питате чай за отслабване и хапчета за отслабване са пълни глупости!!!! Sick

# 5
  • Мнения: 917
пия го за разхлабване при нужда, иначе съм го пила и продължително време преди, но не отслабнах

# 6
  • Мнения: 635
Такава война предизвиква в стомаха ми, че не ща да чувам за Сание!!! Страшни колики, къркорене и трябва по цял ден  Toilet Не знам отслабва ли се от него, но дори и да е така не си струва мъките!

# 7
  • Мнения: 187
ane_sim  newsm10  202uuНапълно подкрепям.Не го използвай, ще си увредиш перисталтиката на червата. Naughty

# 8
  • Мнения: 189
Определено "прочиства" червата, но за отслабване не става.

# 9
  • Мнения: 1 092
при мен пък "работи" smile3521,след първото раждане го пиех и отслабнах - естествено и с хранителен режим,но си мисля,че и той ми помогна.Сега отново си купих една опаковка - като я привърша ще споделя резултата,но пак подчертавам че спазвам хранителен режим - не се надявам чая да направи чудо с тялото ми  bouquet

# 10
  • Мнения: 288
    Преди 7 години го пих няколко месеца и получих колики, но стоически продължих да го пия.  След известно време целият ми корем стана болезнен и започна да ми е лошо и да ми се гади. Оказа се,че се е получила дисбактериоза и се е размножил Хеликобактер пилори. Трепахме гадинката с антибиотик, но от времена време пак получавам рецидиви и се "обзаведох" с язва на дванадесетопръстника. Всъщност не знам, може тя да си е дремела кротко и да съм я имала преди чая, но определено той я обостри и откри.

# 11
  • Мнения: 6 958
Такава война предизвиква в стомаха ми, че не ща да чувам за Сание!!! Страшни колики, къркорене и трябва по цял ден  Toilet Не знам отслабва ли се от него, но дори и да е така не си струва мъките!

Точно големи мъки голямо нещо си е  Whistling ooooh!

От чайчетата, които съм пила поне Ихуата не ми предизвиква никакви болки в корема, но този Сание, както и чай Сена са просто убийствени  Naughty

# 12
  • Мнения: 263
Не знам дали е за отслабване, но е за разхлабване  Laughing
Винаги имам от него и го пия само, когато имам остра нужда да си прочистя стомаха. Действа безотказно, но го пия само вечерта, когато на следващия ден не съм на работа, че ...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт