АЗ ПИХ КИТАЙСКИТЕ КАПСУЛИ

  • 1 927
  • 20
  •   1
Отговори
Пих китайските капсули един месец.Ефекта беше поразителен-отслабвах равномерно по цялото тяло.Това никога не ми се е случвало до сега.Винаги,когато свалям отслабвам до ханша,а надолу гледката е....ужас.Чувствах се добре,нямах никакви проблеми.Достраша ме когато видях предаването по НТВ.Озадачи ме това,че не показаха жената,която е в токсикологията.Ако аз бях пострадала щях да застана пред камерата,за да предпазя и други от моята грешка.Дали пък не е анти кампания срещу тях?

# 1
  • Мнения: 529
Аз изпих 5-6 опаковки от тях и бях много доволна, без странични ефекти.
Ново предаване ли е имало по НТВ  или са повтаряли старото, че пак се повдига ? за тези капсули   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 092
как се казват тези капсули newsm78

# 3
# 4
Така се водят-китайски капсули за отслабване

# 5
  • Мнения: 1 092
това да не са онези "чудеса" за които разправяше Киро Скалата  newsm78- сещате ли се  , дето имат страничен ефект - ослепяване Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 678
Не знам,но не мога да повярвам, че има хора които ползват нещо китайско,още повече да си го слагат в устата и организма Sick

# 7
  • Мнения: 6 958
това да не са онези "чудеса" за които разправяше Киро Скалата  newsm78- сещате ли се  , дето имат страничен ефект - ослепяване Mr. Green

Мисля, че той говори за нещо друго, но много са вредни тия неща... какво ли няма на пазара вече и лошото е че, каквото излезе всеки хуква да си го вземе, за да го изпробва и после ефект нулев, но последствията едва ли са нулеви  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 4 678
Всичко китайско #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 9
  • Мнения: 1 092
не мога да си представя дори каква отрова е това нещо за организма щом се отслабва с такава главозамайваща скорост Sick

# 10
  • Мнения: 6 958

Що бе толкова са светни и хората като нация и продуктите които произвеждат принципно  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 685
 Нищо подобно-не са отрова
Аз изпих 5-6 опаковки от тях и бях много доволна, без странични ефекти.
Ново предаване ли е имало по НТВ  или са повтаряли старото, че пак се повдига ? за тези капсули   bouquet

Аз изпих 5-6 опаковки от тях и бях много доволна, без странични ефекти.
Ново предаване ли е имало по НТВ  или са повтаряли старото, че пак се повдига ? за тези капсули   bouquet

# 12
Не само аз,но и много мои близки пиха тези хапчета.Първо не се сваля скоростно-5-6 килограма са абсолютно нормални за един месец.Второ защо никой от тях не се оплака от някакъв здравословен проблем от тях.Свалих 5 кг за 24 дни един си върнах а останалите не.Това е истината за тях-пих ги,отслабнах и не си върнах килата.

# 13
  • Мнения: 1 092
 smile3501,чудесни резултати.Значи не става въпрос за същите капсули  bouquet

# 14
  • Мнения: 31
аз също съм доволна и то благодарение на kremena,която ме окуражи да продължавам да ги пия.напоследък обаче не съм много редовна.дано не се отрази като ефект.по отношение на др. подобни лекарства...пила съм много-фемимодел,кафета,яб.оцет и всякакви др.в това число и ксеникал.такъв ефект обаче никога не съм имала.

Общи условия

Активация на акаунт