солариум в слатина

  • 2 398
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте, дами Simple Smile Искам да попитам някоя от вас дали ходи на солариум в Слатина,Сф? Къде и какви са цените? Аз рових из нета, но не намерих соларно студио в квартала, а тъкмо имам тен след моренцето, ще ми се да си го запазя и да го поддържам. Simple Smile

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте, дами Simple Smile Искам да попитам някоя от вас дали ходи на солариум в Слатина,Сф? Къде и какви са цените? Аз рових из нета, но не намерих соларно студио в квартала, а тъкмо имам тен след моренцето, ще ми се да си го запазя и да го поддържам. Simple Smile

солариум има във фитнеса на Ситняково(старата баня,сега АТАМА) PeaceНяколко са даже,но цени не знам Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 80
Мисля, че в новия фитнес JK на Слатинска (където преди беше супермаркет KOME) ще има солариум и сауна, но не знам цени. Като провериш ако разбереш, сподели.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 209
Картата за 10 жетона в солариума на фитнеса на Ситняково е 35 лв.

# 4
  • Мнения: 140
А един жетон за колко време е?

# 5
аз ходя на един в Редута...близо ти е горе-долу... Simple Smile значи...малко не съм добра в обясненията,ама ще пробвам....по пътя на 72...след подуене като завие нагоре по...велчо атанасов май беше улицата...трябва да погледна на картата си...та,там,веднага след завоя,в ляво се пада.в една нова кооперация...много съм доволна...малко е скъпичко,ама като си купиш карта...си излиза колкото на другите места,пък качеството...си е качество Simple Smile

# 6
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
аз ходя на един в Редута...близо ти е горе-долу... Simple Smile значи...малко не съм добра в обясненията,ама ще пробвам....по пътя на 72...след подуене като завие нагоре по...велчо атанасов май беше улицата...трябва да погледна на картата си...та,там,веднага след завоя,в ляво се пада.в една нова кооперация...много съм доволна...малко е скъпичко,ама като си купиш карта...си излиза колкото на другите места,пък качеството...си е качество Simple Smile

аз съм го виждала, сетих се къде е.
дай повече информация, моля ти, колко струват 5 мн?

# 7
  • София
  • Мнения: 175
Има солариум на кръстовището на ул."Гео Милев" и "Слатинска". Има нещо като пазар, със магазинчета, едното от тях е соларно студио. Минутата е 0.50 лв и съм много доволна.

# 8
преди малко уж давах инфо за солариума,но го попилях някъде май Simple Smile
та...цените са за процедура,а не за време...11,12, и 13 лв са,обаче не помня за кой вид,кви парички бяха Sad има 2 вертикални и хоризонтален,аз си обичам вертикалните ,ама съм си взела карта,щото иначе е малко скъпичко... Sadс картата ти излиза 30-40 % по-евтино...и ние с една приятелка сме си взели карта за 12 посещения и си я ползваме двете..като свърши-пак... довечера мисля да ходя да се пекна,искаш ли да питам момичето по-подробно за цените и утре да ти кажа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт