Къде в Бургас (4) ...

  • 54 645
  • 616
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
нова "бургаска" тема
Къде в Бургас
Къде в Бургас (2)...
Къде в Бургас (3)...

 Blush добре дошли

# 1
  • Мнения: 738
Хоп първа Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 313
Не беше ли рано за нова тема newsm78

# 3
# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз пък продължавам да си питам и в тази тема за добър фриьор за боядисване ...  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 434
запис Flutter  Аз  утре  сьм  при  Тошко  в Сл  бряг за  по сигурно..не  обича да  експериментирам Laughing

# 6
  • Мнения: X
Много го мразя, но няма как...
Запис. Rolling Eyes

# 7
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Хайде и аз  Laughing

# 8
# 9
  • Мнения: 4 076
bluevelvet ,защо да е тайна-ценоразписът на Ангел е на масичката му.Обикновено подстригване с измиване на косата с ,мисля,Керастаз,е 16 лв.,с нещо друго-май Експерт-23 лв,а за останалите услуги най-добре е сама да провериш,мога да ти дам тел.,ако искаш.Умножи тези цени поне по 2,за да се ориентираш колко ще платиш накрая.Последният път асистентката ми измила косата с някакъв нов шампоан(поне да си личеше),което добави 16 лв. към сметката.Сливи ли има в устата да каже цената и клиентът да си прецени?Айде номера!Записах час за племенницата,14г, с уговорката за подстригване,никакви прически.След половин час звъни на майка си да й донесе 45 лв,че не й стигат,наклепал я с не знам какви продукти.Ачката има златни ръце,но вече не е толкова старателен,колкото беше преди.Наел 3-4 асистентки и гледа  да стои навън на цигарка и сладки приказки,вместо да си контролира студиото.Не е това,което беше.Ояде ли се,омръзна ли му не знам и не ме интересува.Ами какво да кажем за Слава?Подстригване без сешоар-65 лв., за момиченце,9г,-25.Не са виновни фризьорите-ние сами им  тикаме парите в ръцете.Затова ни се качват на главата.Кажи за Тошко-доволна ли си,цени.И за някакъв Данчо чувам..

# 10
  • Мнения: 995
Аз съм писала и друг път за Милена от "Амбър", подстригването е 16лв. Не съм ходила няколко месеца, не знам дали има промяна. Обаче аз правя само сешоар и подстригване, не се боядисвам, къдря и т.н.

# 11
  • Мнения: 995
Яна, къде ходиш, не съм те засичала много отдавна във форума Grinning

# 12
  • Мнения: 917
А какво ви е мнението за Кондев. Аз ходя при него и бях доволна, ама последният път нещо ми обърка цвета на косата. Иначе и той не работи евтино, ама поне не ми взима 65лв за подстригване. За боядисване, постригване и продухване ми взима 36лв

# 13
  • Мнения: 1 434
При  Тошко ме" заведе "      колежка  работих  в един  офис имах  рожден ден  и исках   да се освежа както се казва...Преди  това  ходех  при Амбърките   там под  100 лв не сьм оставала  вьпроса  е  че ми унищожиха  косата    а имам красива  богата коса  ... реших  там да не стъпвам..Така отидох  при Тодор Циков   много   е внимателен   той подстригва...   едно момиче  те   боядисва а  трети  те издухва..  Не  обича да си прави  експерименти..   .Доволна  сьм  като  цяло.Подстригване   боядисване  маска  ампулка слагам и    издухване     на мен ми  взима 50лв което е нормално там стоя   най малко  3 4аса.

За  италианеца   друга приятелка се излъга да отиде   тя  беше с тъмна коса искаше да стане    светла  взел и  140 лв  и  я пуснал с оранжева Shocked.На другия ден отишла при  Слава  за още  70   да я  боядиса пак  4ерна Wink

При Кондев  сьщо сьм  ходила  много смело  кълца   след това като се погледнах неможах да се позная Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 9 894
като чета какви поразии правят "скъпите" фризьори, се чудя какво пък им е на тези, дето взимат по 7 лв на подстригване Simple Smile има едно момиче на Хаджи Димитър, което работи много добре и внимателно, обаче как да я рекламирам, като взима евтино Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт