Ужасни болки в корема

  • 2 212
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте всички!
Имам един неприятен проблем-напсоледък МНОГО  ме боли корема. Снощи ме тресеше леко и баща ми ми даде сода(той има язва). Подобрих се за 2-3 минути, но после пак ми стана зле. Преди няколко дена ядох много царевица. Както повечето хора знаем, тя не се смила добре. Мислех, че е от това, но вече минаха три дни, а подобрение няма. Майка ми трябвашше спешно да се върн в България(аз съм с баща си в Израел), та ме остави сама. Още не може да се чуваме и съм много притеснена-вечер напаво не мога да спя от болки. Тежко ми е на стомаха и ми се повдига. Какво да направя?

На 13 съм.

# 1
  • Мнения: 690
Ами отивай бързо на лекар! Едва ли някой може да ти постави диагноза чрез компютъра или дори по телефона. Може да е нещо сериозно и всеки час да е рашаващ за бързото и лесно овладяване на проблема. А на мен ми се струва доста сериозно - говориш за силни болки и то от три дни!

Не се размотавай - кажи на баща ти и да те води на лекар ВЕДНАГА! Може да е стомашно неразположение, може да е вирус, а може и още хиляди неща да са!

# 2
Здравейте!
Имам един много неприятен проблем касаещ се до болки в корема. Преди няколко дена ядох много царевица и както повечето хора знаем, тя не се смила добре. На пръвата вечер ме тресеше и ми се повдигаше, но мажка ми спа с мен и ме поуспокои. Лошото е, че вчера сутринта тя замина за България и аз останах сама с баща си. Пак ми стана зле и баща ми и даде малко сода(той има язва). Пооправих се за 2-3 минути, но после пак ми стана лошо. Не знам как заспах. Когато майка ми беше тук се чувствах по-спокойна. И аз се връщам в БГ, но чак на 6-ти септември. Не мога да търпя това всяка вечер до тогава. Помогнете ми  е посъветвайте какво да правя!

П.П. На 13 съм.

# 3
  • Мнения: 2 005
Няма ли как да се консултираш със специалист newsm78 То има много време докато се върнеш в България, а до тогава как с тия болки Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 105
Отиди задължително на лекар ако продължи! Няма какво да се 4удиш и мъчиш, а и от разстояние по-трудно ще ти се помогне!

# 5
  • Мнения: 941
отивай на лекар,тая сода така напосоки само ти разяжда стомашната лигавица,въпреки,че някой хора не се отказват от нея при наличието на толкова лекарства.И не мисля,че причината е царевицата

# 6
  • Мнения: 1 984
не че те плаша ама трябва да обсъдите апандесит....

# 7
  • Мнения: 45
не се чуди,не се страхувай,ами тръгвай в спешното с баща ти,че наистина може да е нещо много сериозно.с тези работи шега не бива.не чакай повече,отивай  smile3512

Общи условия

Активация на акаунт