Осигурявате ли храна за детето, когато е цял ден при баба?

  • 2 451
  • 62
  •   1
Отговори
Детската градина почива вече месец. Налага се детето да е 8 часа /един работен ден/ при баба си.
Носите ли бурканчета с храна у бабата? Или нещо друго?

# 1
  • Мнения: 2 407
Понякога нося ,друг път тя му готви.Давам и и пари да и купува каквото иска!

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Купила съм купони от детска кухня и ходят всеки ден да си вземат бурканчетата с храната. Не мога да карам майка ми/свекърва ми всеки ден да готвят в тези горещини супа, второ и десерт (не, че не готвят, но сега сме предимно на салати, а детето си иска неговото).

# 3
  • Мнения: 524
Какви бурканчета, нашите баби ще има да реват, ако взема да нося бурканчета с храна. Когато са били бебета съм носила, за да съм сигурна, че ще ядат, каквото трябва, но щом е в детска градина....

# 4
  • Мнения: 3 818
Ако я гледа у нас- осигурявам, ако е у бабата - не.

# 5
  • Мнения: X
Не, бабите винаги са се грижели за изхранването и преспиването, когато детето е при тях, при това много добре, да са ми живи и здрави  Heart Eyes

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 225
Тя е пенсионерка затова оставяме пари-да купи каквото е необходимо!

# 7
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Детската градина почива вече месец. Налага се детето да е 8 часа /един работен ден/ при баба си.
Носите ли бурканчета с храна у бабата? Или нещо друго?
Ако се подам със тракащите бурканчета при майка ми,може и да ме изгони.
Всичко,което съм научила за готвенето го знам от майка си,всяка малка кулинарна хитринка я знам от нея.
Следователно е да се предположи,че това,което готвя за синът си,може да го сготви и тя. Mr. Green
А и мисля,че ще го сметне, като за лична обида,това ако занеса ядене от вкъщи за детето.

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Не, бабите винаги са се грижели за изхранването и преспиването, когато детето е при тях, при това много добре, да са ми живи и здрави  Heart Eyes
Същото Hug

# 9
  • Мнения: 8 999
Бурканчета съм носила, докато са яли от бурканчета /до 1.5 г./. После, когато минаха на обща храна, не съм носила. Тя ги храни с това, което е сготвила /добра готвачка е и манджите й винаги са много вкусни/. Пари не оставям, защото нашата баба е богата и би се обидила.

# 10
  • Мнения: 249
пенсионерка е,за това винаги оставям пари,въпреки че тя не иска,но все пак с нейната малка  пенсия не е длъжна да отделя цял месец пари за детето и те са хора и на тях им трябват.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Не. Бабите готвят много по-добре от мен. Пък им е огромно удоволствие да сготвят нещо за внучката си.

# 12
Детската градина почива вече месец. Налага се детето да е 8 часа /един работен ден/ при баба си.
Носите ли бурканчета с храна у бабата? Или нещо друго?
Ако се подам със тракащите бурканчета при майка ми,може и да ме изгони.
Всичко,което съм научила за готвенето го знам от майка си,всяка малка кулинарна хитринка я знам от нея.
Следователно е да се предположи,че това,което готвя за синът си,може да го сготви и тя. Mr. Green
А и мисля,че ще го сметне, като за лична обида,това ако занеса ядене от вкъщи за детето.
Ивка, благодаря ти за отговора  Simple Smile Както и на всички, разбира се Simple Smile
За майка ми също би било обидно, но при другата баба нося. Тя не отказва да ги вземе, не знам какви са причините за това. Затова питам, да разбера само ние ли сме така или е практика

# 13
  • Мнения: 249
то за готвене и нашата баба готви,но моя хубосник вече е голям и иска и други неща от магазина Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 3 421
Ако предложа на майка ми и свекърва ми аз да си нося ядене на децата и двете ще са смъртно обидени, а покрай тях и баща ми и свекъра.

Общи условия

Активация на акаунт