Кога разбрахте пола .......

  • 11 074
  • 142
  •   2
Отговори
  • Мнения: 336
     
        Здравейте бъдещи и настоящи майчета,
   Имам следното питане - кога разбрахте пола на вашите бебчета, в коя седмица и кога за първи път ги усетихте да ви "подритват"? Аз нямам търпение, защото бременността ми все още не е забележима за околните - свалих от 57 на 50 кг. и изглеждам като недохранена, но искам поне за себе си да усетя бременността. Не искам единствените симптоми да са гаденето и световъртежа Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 672
аз разбрах пола на бебка в началото на 6 месец, понеже преди това в 5 месец тя се беше завъртяла така че не можеше да се види на обикновен видеозон, на 3d не съм ходила



# 2
  • Мнения: 1 081
в 14г.с. ми казаха какво ще е, а го усетих да рита към края на четвъртия месец, значи към 17г.с. Успешна бременност ти желая и едно чудесно хубаво бебече!

# 3
  • Мнения: 967
разбрах пола в 4ти месец. Мърданет на бебето не помня кога усетих, но май и то беше тогава.

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Все още не са ми казали пола, но и не бързам рано или късно ще се разбере Laughing. Иначе го усетих в средата на 4-я месец.

# 5
  • Мнения: 368
в 13 г.с. ми казаха пола. Четирима лекари са потвърдили досега. Надявам се да няма изненади  Mr. Green
Усетих осезателно първите ритници в 17 г.с.

# 6
  • Мнения: 2 242
първата бременност в 17г.с. втората 18г.с.

# 7
  • Мнения: 169
Усетих я да рита към 20 г.с. , а пола видяхме чак в 7 месец, до тогава все беше обърната нанякъде и не се виждаше.Пожелавам ти леко добременяване, а пола няма чак такова значение Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 895
В 19 г.с ходих на 3D-ехограф и ми казаха пола, даже и снимки ми дадоха.
А първите движения усетих в края на 4-ти месец.

# 9
  • Мнения: 1 092
В средата на 4ти месец усетих първите "ритници".Пола на бебо го разбрах в 29 г.с. - дотогава все казвах че ще е момиче Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 371
В четвъртия месец разбрах, че ще бъде момче и пак тогава ме ритна за първи път.

# 11
  • Мнения: 8 999
Полът се разбра в края на 4-ти мес. Не помня кога започна да ме рита, но май беше горе долу по това време. Весела и приятна бременност!

# 12
  • Мнения: 10 982
В началото на 4 месец разбрахме, че ще си имаме дъщеричка. Heart Eyes 3 седмици по-късно ме ритна за първи път.

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 13:04 от Гигилче

# 13
  • Мнения: X
И двата пъти още от самото начало знаех пола.Просто таткото беше сигурен какво е направил. Laughing
И пак и двата пъти чак в деветия месец питах  за пола и тогава го научих.А 100%  го разбрах  като родих.

Дъщеря ми, първо дете,   я усетих в четвъртия месец.
Сина ми, значително по-късно; в края на шестия.Бях се притеснила, но лекарят след преглед ме успокои, че всичко е наред.

# 14
  • Мнения: 565
В края на 4-ти месец, се показа красивата. Уж доки е сигурен че ще е момиченце, но след месец ималко ще се разбере 100%.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт