Вега тест- правил ли е някой? Отзиви?

  • 28 760
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Ми това е. Правил ли е някой Вега тест?
Онзи ден в Споко попаднах на такава демнстрация.
После в последният вестник Уикенд имаше статия.
Шише, че е нов метод на компютърна диагностика на храните, които са добри за твоето тяло. Подобен на кръвният тест, но при този не те бодат.
Записах си час и следващата събота съм там, но ме интересува някой правил ли си го е?
Ето линк:
http://www.prestige-saloni.com/category/?category_id=13

# 1
  • Мнения: 1 092
за първи път чувам,но много ме заинтригува smile3506,хайде ще чакам да разкажеш след това.Успех newsm10

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз ходих на такъв тест, ето я и темата дето я пуснах след посещението : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216363.0   Peace

# 3
  • Мнения: 4 176
жалко за темата. Търсих с търсачката под името " вега тест" и нищо не намерих.

# 4
  • Мнения: 1 454
Мамица, здравей!  Flutter

Четох, че си си правила Вега теста...моля те, сподели имаше ли ефект, че тези дни се побърквам от размишляване да се надявам ли или не...много се изморх от досегашните диети, и искам малко да сваля...но...и да ги задържа и това  ми се струва хубав начин

Много ще ти благодаря ,ако ми отговориш  Hug

# 5
  • Мнения: 36
Здравейте момичета !
Днес ходихме със сина ми на Вега тест.Той е студент извън Бг и определено мисля,че се храни абсолютно неправилно.Започна да му личи естествено/пици ,сандвичи ,пържено и тн./Теста, като действие е описано в друга тема тук.Не зная ,дали сина ми ще спазва напълно препоръките ,които получи ,но теста ми препоръча приятел,който съобразявайки изцяло храната си с предписаната, е отслабнал 5 кг,за 1 месец.Твърди ,че не е гладувал,само му се е налагало да избягва някои от любимите му храни.Това ,което ме смущава е,че уреда отчита моментното състояние на организма ,а не е ясно ,то колко ще продължи.Т.е. храна ,която днес усвояваме добре и ни се препоръчва ,в един следващ  момент  започва да се трупа ,като маса ,понеже вече не я усвояваме пълноценно.От последвалия разговор със специалиста ,отново стигнахме до ...Разделното хранене.Това е от мен.Приятна вечер на всички !

# 6
  • Мнения: 819
 Здравейте момичета.Да си кажа ако може и аз мнението за въпросния тест.Та значи аз съм от Варна.Имам едни съседи хотелиери-много дебели и двамата.И хукнали нашите  към София да си правят  тест какво може и какво не може да си хапват.Точно тоя Вега тест.Онзи ден бях у тях на гости и взех да разгледам бленуваните листи.Честно да ви кажа пълна глупост е това.Само дето им взели на хората по 90 лв. и дали три пъти по толкова за път.Значи основните разрешени и уж поносими храни са чисти меса от птици,заешко,телешко и никакви мазни меса и колбаси.Изредени са им зеленчуци ,като разрешените са тия с най-малко въглехидрати в тях.Плодовете по същия начин.По-малко сладките може,другите пише да се употребяват много рядко.Ядки са им разрешени в малки количества.Никакъв алкохол...
 Това е накратко.Иначе фермана е много дълъг.Изброени са много храни и напитки, като всяка е маркирана с определен цвят ,и според легендата в края на листите ,знаеш става ли за теб или не.Но интересно ми стана,че на всички по-заинтересовани хора като мен, им е ясно ,че за добра фигура това са храните ,които може да се консумират, и то в неголеми количества.
 И на финала на листите пише---Ако искате да сте слаби и здрави хапвайте си от разрешените храни и напитки в умерени количества.Не яжте след 19.30 и по възможност спортувайте редовно.Е за това ли да даваме по 90-100 лв.?
   Цялото интернет пространство ги дава тия съвети. Grinning

# 7
  • Мнения: 552
Да си кажа и аз мнението.
Ходих в средата на миналия месец да си правя теста - в Пловдив. Като цяло съм доволна. Не съм съгласна с мнението на Волна пеперудка, защото моя тест, например изключва пилешкото, заешкото и свинското месо, а пилешкото, както всички знаем го дават за ниско калорично. От плодовете отрицателни са ми крушите, портокалите и динята, само някои видове риба мога да ям - не всичката, а от подправките - да избягвам черния пипер и магданоза. Има и още, но в момента не се сещам.
Относно препоръката да не се храним след 19,30 ч. и в умерени количества е логично да се даде - все пак като отиде човек да си направи тест, очаква да му бъде обяснено по какъв начин трябва да се храни, за да има по-добър ефект режима не само върху външния ни вид (т.е. отслабване), но и здравословно.
Мога да се похваля, че за 1 месец свалих 3,7 кг, хранейки се само с разрешените продукти. Вярно, че ограничих храната, преди също се храних ограничено, но без да подбирам продуктите и въпреки това качих 5,100 кг за почти 2 месеца.
Всеки да си прави изводите. До скоро аз също се съмнявах в теста, но вече съм почти сигурна, че системата работи.
Препоръчва се Вега теста да се прави на 6 месеца, защото в резултат от режима, организма се пренасища с определени вещества, съдържащи се в разрешените храни и започва да се нуждае от други. Едва след 3-тия тест може да се каже със сигурност какво разграждаме и какво - не.

# 8
  • Berlin
  • Мнения: 11 235
звучи много интересно. а има ли тема и за този кръвен тест? определено бих искала да си направя някой от 2та.

# 9
  • Мнения: 1 454
Абс, напиши на търсачаката Вега тест и мисля, че има и други теми...а кръвния ...кръвния е към 1000 лева.. Sad ...за съжеление не ми е по силите

# 10
  • София
  • Мнения: 1 320
Така за теста и аз да се включа. Аз си гонаправих и го спазвах известно време, като имаше дни в които ядях по много от разрешените ми храни имаше дни и в които си бях  направо гладна. Определено свалих, но килата които ги свалих с Вега теста ги свалъм за доста по-малко време с кисело и прясно мляко, месо и т.н.. Аз също не съм съгласна със Volna peperudka, защото моя тест също изключваше някой храни, които пък тук се препоръчват, като много диетични и т.н.. Примерно, аз почти никакви плодове на мога да ям освен круша, ябълка и череша  Shocked За зеленчуците, домати, репички, марула и още имаше не помна вече.
Даже сега ме подсетихте за теста, та незнам дали пак да го почна...  newsm78 Спомням си обаче, че момичето дето ми го направи каза, че е хубаво на 6 месеца да се прави пак, защото някой показатели се променят. Не го отхвърлям напълно теста, но си иска постоянство явно, за да видиш след време резултат. А и процеса е много бавен...

За кръвния тест, струва 1300-1400 лв. Много е резултатен, но пък толкова пари... Мой познат си го направи, само че си го уреди, чрез познати и там незнам каква врътка направи та улекна само с 400 лв. И е много доволен, ама той си има много за сваляне, за такива като мен с мойто 4 кила направо не си заслужава.

# 11
  • Berlin
  • Мнения: 11 235
1000 лв  ooooh! нема толкова пари  Mr. Green вега теста звучи добре, не знам доколко ще има ефект. аз имам 6-7 кг за сваляне...

# 12
  • Мнения: 1 432
Във Варна правят ли такъв тест?само в Сф и Пловдив ли слабеят така?  Confused

# 13
Относно вега тест според мен най-важно е да се направи от лекар - специалист. аз лично ходих при д-р Георгиева и съм ного доволна за 3 месеца свалих около 10кг без никакво гладуване и лишение, ям всечки от позволените за мен храни. Освен това по важното за мен е, че след теста, след като вече се храня правилно с подходящите за моя организъм храни, забравих вече за проблемите със стомаха, които имах. Мислех си, че на теста ходят само дебеланки като мен, но когато говорих с д-р Георгиева се оказа, че повечето хора, които си го правят са хора със сериозни заболяванея, за които правилното хранене е много важно и не могат да си пъзволят да се хранят безразборно, а здравословно, както и спортисти, подходящ е за бременни и кърмачки както и за деца. до колкото знам тя ходи из цялата страна. И понеже аз много трудно намерих нейните координати / добре че я видях в едно предаване по канал 1/, ако някой го интересува тел. и е               0888 76 31 76        и 02/ 8517745.

# 14
А само да споделя с вас, в Престиж салони  теста не се прави от лекар както се представя вапросното момиче, което е с оновно образование и никак не е компетентна не мисля, че трябва да се рискува с такова нещо!

Общи условия

Активация на акаунт