За кашите, киселите, пюретата и адаптираното мляко?

  • 347
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Мами, как правите изброените от мен кашотинки за бебоците? Слагате ли адаптирано мляко в тях за вкус и стойност и ако да какво мляко използвате? Ние се кърмим, и когато ги правя слагам преварена водичка, но някъде четох, че за да имат хранителна стойност храните трябва да съдържат зърнена култура, мляко и плод..... вие как правите? А и докторката в Бон Апети винаги слага около 30 гр адаптирано мляко....може би трябва, ама мен ме е жал сякаш да му дам като се кърмим, но не мога да цедя достатъчно за манджи, а и не искам да си докарам хиперлактация. Споделете, моля!

# 1
  • Мнения: 1 081
Слагам във всичко, зависи колко трябва да се разтваря. Каши досега съм купувала само безмлечни и си приготвям млякото и в него си слагам кашата. Пюретата в зависимост от това колко са гъсти ги разреждам с АМ. Кисели не давам.

# 2
  • Мнения: 8 999
Аз слагах в плодовите пюрета по 1-2 мерителни лъжички на Милупа - Милумил /има приятен ванилов аромат/ и, поне за моя вкус, бяха добре, а и така се сгъстяваше пюрето и приличаше повече на кремче. АМ не е отровно, просто, ако майката има кърма е по-добре да кърми заради разни антитела и т.н., но и другите храни не вредят. Още повече, че явно твоето дете вече не е само на кърма, а поема и други храни.

Общи условия

Активация на акаунт