Шишета на НУК

  • 683
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
бихте ли ми каза ли магазин в София където продават шишета на НУК и всичко останало към тях биберони за шишета и т.н.?

Мерси Simple Smile

# 1
да в Марсел на ул.Мария Луиза - мисля, че има шишета

# 2
  • Мнения: 254
Привет, аз съм купувала от Бебе Маркет в Иван Вазов, има ги и в доста от добрите аптеки,които предлагат бебешки работи.

# 3
  • Мнения: 1 596
Благодаря ви Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 546
искам да използвам темата да питам - някой ползвал ли е вече от новите модели шишета на НУК? какви са отзивите?
 аз съм доволна от старите модели, а новите доста ми приличат на шишетата на Авент - от тях пък не съм доволна хич, а скоро май ще трябва да купувам големи шишета и се чудя дали да са на НУК от новите модели или някакви други. Confused

# 5
  • Мнения: 1 217
В Билла.

# 6
  • Мнения: 423
Аз си купих от Штъркел, но съм виждали и по аптеките от тази марка.

# 7
  • Мнения: 423
искам да използвам темата да питам - някой ползвал ли е вече от новите модели шишета на НУК? какви са отзивите?
 аз съм доволна от старите модели, а новите доста ми приличат на шишетата на Авент - от тях пък не съм доволна хич, а скоро май ще трябва да купувам големи шишета и се чудя дали да са на НУК от новите модели или някакви други. Confused

Пробвала съм да му давам от новия, но не му хареса купих от стария модели с него няма проблем. Въпрос на предпочитание на мъничето.

Общи условия

Активация на акаунт