Какви цветове са подходящи за различните стаи в дома?

  • 830
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Бихте ли ме насочили към сайтове с полезна информация по тази тема! Какви цветове са подходящи за кухнята, спалнята, детската! Благодаря Ви предварително!  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Мммм, не мисля, че има такова нещо като подходящ цвят за тип помещение. Въпрос на вкус е все пак Peace
В сайта на оргахим има програмка за изпробване на боите в интериор, но надали ще придобиеш кой знае каква представа от там Confused

# 2
  • Мнения: 51
Да и на сайта на Практикер също има, но цветовете едва ли ще ти дадат представа за реалното, което ще получиш.
Ние там избирахме само като комбинации горе-долу.
Но мога да ти кажа аз какво избрах и защо, понеже ми е пресен ремонта.
Холът ми е бананово жълт, заради гарнитурата ми, това беше основното, по което избирах ( тя е жълто и синьо.)
В спалните е комбинация между съшото жълто и резида, на стените, към които гледа спалнята, зашото четох, че зеленото успокоява, а и имам едея за мебели и искам пердета на цветя, по-точно нещо по слънчево, да се създаде атмосфера като в градина.
Кухнята ми е червено ярко, като етикета на кока-кола и ванилия, такива ще са и шкафовете ми.
Това е , пробвай с комбинация от цветове, става доста приятно.
А иначе ако поразгледаш някой и друга мостра и веднага ще ти дойде идея.
В Практикер има страхотни цветове, само че са скъпички, ние червеното го правихме там, защото беше неизбежно, никой бяджия неможе да го постиге, а и няма толкова силни оцветители.

Общи условия

Активация на акаунт