и аз като повечето да попитам

  • 755
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте момичета можи би ви е писнало да слушате бременна ли съм и подобни ама не се издържа да мислиш и да се чудиш дали има нещо този път и реших да споделя с вас и за моите съмнения.
Първо от овуто до днес имам тъпи болки в кръста,огромни и болезнени гърди,но зърната не са се променили, идва ми през 27-29 дни и днес е 28 ден и.....много съм сънлива и от една седмица с ужасно разтройство.Днес като станах реших да си направя теста и беше (-) ,но да уточня че правихме секс преди това Embarassed дали резултата може да е повлилял от това Embarassed newsm78
Ще бъда благодарна око споделите мнението си Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Няма разлика между симптомите за бременност /преди цикъл/ и ПМС. Точно поради тази причина единственият вариант да се установи бременност преди закъснение на М е кръвният тест. Сексът не влияе на теста за бременност. След два дни повтори теста. Дано се е получило! Успех!

# 2
  • Мнения: 481
Наистина и аз лично се убедих, че симптомите на бременност и ПМС много си приличат! Понякога съм била сигурна, че е станало, а то сими дойде нормално.... Не съди по това Peace
Голди ти е казала за кръвен тест, а най-добре ще е да изчакаш ако можеш още два три дни и пак да направиш сутрешен тест. Успех!

# 3
БЛАГОДАРЯ ЗА БЪРЗИТЕ ОТГОВОРИ МНОГО СТЕ МИЛИ Hug  bouquet
а И ДРУГО КОЛКО ДНИ ПРЕДИ М. МАТКАТА СЛИЗА НА ДОЛУ,
ЧЕ И ТОВА ПРОВЕРИХ И НЕМОЖАХ ДА Я СТИГНА С ПРЪСТИ ,А И ПРЕДИ М. СИ Я ЧУВСТВАМ МНОГО СУХА А СЕГА НЕ Е ТАКА newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Матката ти слиза надолу Shocked Е, това пък не го бях чувала ooooh!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Каква матка #Crazy Шийката ли имаш предвид newsm78 Никога не съм проверявала положението на маточната шийка нито около ову, нито преди цикъл. Чак толкова вторачване според мен не е нужно. Само два дни имаш да изчакаш, а ако си много нетърпелива, пусни един кръвен тест Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 098
И аз за пръв път чувам за такова нещо, но не ми се струва редно да правиш такива проверки сама. Ако наистина нямаш търпение направи си кръвен тест, който ще покаже какво е положението ти. Не се вторачвай толкова за да не се разочароваш от резултата все пак ( от опит , споделям ).

# 7
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕ ИЗВИНЕТЕ МЕ ШИЙКАТА НА МАТКАТА ИМАХ В ПРЕДВИТ Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт