слаби срещу дебели !!! Само за жени !

  • 28 291
  • 251
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Забелязвяте ли как напоследък, на важни постове назначават само хубавици - то не беше Гергана Грънчарова, и онази силиконовата гърла на Първа инв.банка
Също като оня виц за конкурс за работа за съдии - грозничката знаела всички закони, но хубавата не знаела нищо. Председателят назначил хубавата, щото закони се четат и научават, но дълги крака не растат!
Та мисълта ми е е ако искаме хубава (доходна) работа трябва да сме слаби! Та затуй и аз отстлабвам, де! Laughing

# 1
  • Мнения: 6 167
ми щом те кефи...аз все си мисля, че тез женици са на тез постове поради нЕкои други умения, които би следвало също да потренираш  Wink

# 2
  • Мнения: 165
Например newsm78
Да стана любовница на Соломон Паси?
Нямам пари за пластични операции...... Cry

# 3
  • Мнения: 750
Дрябва да си добра и с уста hahaha

# 4
  • Мнения: 4 668
Съгласна съм с Лени за уменията им  hahaha
Но честно казано не оправдам наднорменото тегло , когато не е причинено от заболяване , а е просто от отпускане и никаква воля за подобряване на фигурата .
Също така смятам , че е мит , че мъжете харесват пълни жени . Поне аз такива мъже не познавам ...  Joy Освен ако просто нямат друг избор ...

# 5
  • Мнения: 2 891
Ееееее, не всички жени са на висок пост заради красота.

# 6
  • Мнения: 9 894
тезата издиша. Разпънете други.

# 7
  • Мнения: 25 449
Дрябва да си добра и с уста hahaha

... и с разграден заден двор.  Mr. Green
Според форумския фолклор, тези с чеп отзад били много лесно заменяеми...  Whistling

# 8
  • Мнения: 165
Амиииииииииии издиша. Виж сега.
Отивам аз в една администрация (преди време) да работя. С една мацка имахме равен бал ( и двете без връзки), но взеха нея щот видиш ли имала ВИЗИЯ за работа с потребителите Shocked Това ми и казаха в прав текст не просто да ми намекнат. Тогава просто се сринах.  Tired

# 9
  • Мнения: 5 577
Няма нищо по-хубаво от умна, и страшно красива жена. Познавам няколко такива, възхищавам им се искренно.  Blush

Това ми и казаха в прав текст не просто да ми намекнат. Тогава просто се сринах.  Tired

 Sick Изключително грозно, надявам се тази случка е останала зад гърба ти.

# 10
  • Мнения: 1 668
Аз съм на пост Административен директор във фирма със около 160 човека служители. Тежа 85 килограма. май не са ме взели на тази работа заради стройната фигура  Joy Joy Joy.
 Pipinka, да ти кажа бях 45 килограма и доста се потрудих докато си подобря фигурата  Joy Joy Joy. и не прави заключения за мъжете като цяло - моят си пада по килограмите ми и имаме доста сполучлив брак! И да ти кажа в този ред на мисли, че не познавам мъже, които не си падат по големи гърди, но като гледам к'ви вдлъбнати щеки се разхождат - явно всеки влак си има пътници  hahaha. И всеки човек съди според познатите си.

# 11
  • Мнения: 9 894
Амиииииииииии издиша. Виж сега.
Отивам аз в една администрация (преди време) да работя. С една мацка имахме равен бал ( и двете без връзки), но взеха нея щот видиш ли имала ВИЗИЯ за работа с потребителите Shocked Това ми и казаха в прав текст не просто да ми намекнат. Тогава просто се сринах.  Tired

ами покажи ни снимка, дай да оборим резултата, макар и впоследствие.

# 12
  • Мнения: 4 668
Хмммм .... доста са 85 кг. все пак , ама щом се харесвате - ОК  Hug

# 13
  • Мнения: 6 167
Хмммм .... доста са 85 кг. все пак , ама щом се харесвате - ОК  Hug



ами щом разрешаваш , всичко е наред   Hug
м/у другото шефката на пиара на ултра голяма компания за напитки в бг  е също около 80-90кг.
харесвана жена. колкото ум, толкова и цици. освен това някак си си намира ултра модерни и маркови дрешки в софия и хич не изглежда нехаресвана мацка.

а за директна работа с потребители си права, че се иска визия. главно усмивка, лице, излъчване, - ако си ( не ти, по принци) някой кукурунгел много ясно, че няма да те вземат, да им гониш клиантелта.

# 14
  • Мнения: 165
Имам си всичко - лице, цици, сладкодумна съм, но съм наднормена мацка. Сега си работя по прециалността и доста се натискат за мене, ама е гадно и дискриминационно.
Шефа ми е същия. Проведохме конкурс в службата и той си хареса слабичката - сякаш ще се жени за нея. Доста се скарахме. Естествено наехме по-пълничното момиче и то си върши работата перфектно. Той(шефа) си хвана другата за приятелка! Добре, че жена му не знае!! Rolling Eyes
Между другото четох за случай в Щатите, как един дебелак осъдил компания дето не го наели. (Не дебил  Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт