Отговори
  • Мнения: 13
Мислех, че в Бургаската болница е трагедия, но видях че и във варненското АГ е същото Sad
Моля ако някой знае болница във Варна, където може да се ражда в нормални условия да препоръча!!!
Имам в предвид - самостоятелна стая, раждане в операционна с екип, възможност за присъствие на таткото и т.н...

# 1
  • Мнения: 2 746
?????
АГ-то си има 7-ми ВИП етаж, с нормални условия ??? 650 лева нормално раждане, 850 лева - секцио. За по-голям лукс иди в Майчин дом ако искаш.

# 2
  • Мнения: 169
иди в Майчин дом Peace

# 3
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Майчин дом  Peace

# 4
  • Мнения: 603
и в Окръжна болница има VIP стая.
Самостоятелна си, със санитарен възел, таткото и други близки влизат и излизат без проблем.
Стаята е прилична. Аз лично съм много доволна.

45 лв на вечер струва.

Ето и линк със отделението.
http://www.svetaanna-varna.com/view.aspx?f=153&s=227

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Много мои познати родиха в Окръжна болница , без да са VIP и са супер  доволни  Wink
Майчин дом също е о.к.  но си е цифра... женската консултация е 380 лв за другото още не съм питала  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 102
Аз раждах и двата пъти в Окръжна(не във ВИП стая)и съм много доволна.В сравнение с АГ-то е направо приказка.Но не съм сигурна дали разрешават таткото да присъства.Желая ти успех smile3525

# 7
  • до канала
  • Мнения: 518
И аз съм доволна от Окр.болница.И вече бебетата са при майките.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 558
и в Окръжна болница има VIP стая.
Самостоятелна си, със санитарен възел, таткото и други близки влизат и излизат без проблем.
Стаята е прилична. Аз лично съм много доволна.

45 лв на вечер струва.

Ето и линк със отделението.
http://www.svetaanna-varna.com/view.aspx?f=153&s=227

Да, но е единствена и ако е заета какво ще правиш. Трябва да имаш предварителна уговорка. Аз също раждах и двата пъти във Окръжна и съм много доволна и верно вече бебенцата са при майките, но не и нощем, което е добре. А и видях, че може таткото да присъства, но не знам какъв е редът. Трябва да разпиташ на място. На мен не ми се щеше да съм сама в стаята. Щях да изкукуригам.

# 9
  • Мнения: 229
Е, вие за Варна ако питате - кво да кажем ние в Бургас .Майчин дом , разбира се! Супер е

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Майчин Дом! Няма грешка. Много съм доволна.
Преди 6 години съм била и в АГ, но мизерията, отнощението на персонала, това, че нямаше винаги топла вода, че 2 стаи са с една баня и тоалет, че дават кофти храна, че спалното бельо е страшно замърсено..... всичко това не бих искала да видя отново.

# 11
  • Мнения: 13
Благодаря за отговорите. Ще погледна и двете места и ще преценя...

Но мисля, че най-добре ще е на частно. Човек не ражда всеки ден, искам да съм сигурна,
че детето ще се роди добре, в условия и чистота. И най-чажното е: Искам бебето да е денонощно с мен,
да не се отделя от мен, а такива претенции минават само в частна болница...


# 12
# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Благодаря за отговорите. Ще погледна и двете места и ще преценя...

Но мисля, че най-добре ще е на частно. Човек не ражда всеки ден, искам да съм сигурна,
че детето ще се роди добре, в условия и чистота. И най-чажното е: Искам бебето да е денонощно с мен,
да не се отделя от мен, а такива претенции минават само в частна болница...




В Майчин дом взимат бебетата от 24ч до 6ч .
Повярвай ми така можеш да си починеш, това е последното време да почиваш и да се възтановиш.
Не ми харесва как в АГ бебето е 24 часа с изморената от раждането майка, нито как е в ОБ - на боксове и не можеш да кърмиш или гушкаш бебето.

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Благодаря за отговорите. Ще погледна и двете места и ще преценя...

Но мисля, че най-добре ще е на частно. Човек не ражда всеки ден, искам да съм сигурна,
че детето ще се роди добре, в условия и чистота. И най-чажното е: Искам бебето да е денонощно с мен,
да не се отделя от мен, а такива претенции минават само в частна болница...




В Майчин дом взимат бебетата от 24ч до 6ч .
Повярвай ми така можеш да си починеш, това е последното време да почиваш и да се възтановиш.
Не ми харесва как в АГ бебето е 24 часа с изморената от раждането майка, нито как е в ОБ - на боксове и не можеш да кърмиш или гушкаш бебето.

Общи условия

Активация на акаунт