Отзиви за д-р Дамянов от Правителствена болница (Лозенец)

  • 5 083
  • 11
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Здравейте!
Моя приятелка от Бургас е бременна и тъй като е безкрайно разочарована от бургаските лекари е решила да ражда, живот и здраве, в София. Ходила е, мисля, веднъж-два пъти при д-р Дамянов в Правителствена болница, но все още се колебае дали да ражда при него. Иска ми се мами, които са имали контакт с въпросния лекар да споделят мнения и опит!
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 596
Само хубави думи мога да напиша за Д-р Дамянов, но впечатленията са ми само от прегледи, не съм раждала при него.
Изключително отзивчив и внимателен е.
За болницата и преди съм писала само суперлативи, убедена съм че няма да бъде разочарована. Но кога е термина на приятелката ти - отделението в момента го ремонтират!
Успех и лека бременност на бъдещата майка!  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 393
Точно за Дамянов нямам лични впечатления, мисля, че само веднъж ми се падна той да води визитацията.Като цяло целият екип на Правителствена са добри и само хубави неща мога да кажа за тях и за самата болница.

# 3
  • Мнения: 1 449
Впечатления - само от прегледи и една медицинска интервенция. Раждането ми не беше при него.

Отнася се с внимание, отделя достатъчно време при прегледите. Назначавал ми е адекватно лечение, определено беше "в час" с новостите. Свърши си отлично работата по медицинската интервенция, възстанових се бързо и безпроблемно.
Два пъти имаше разминаване между него и моята лекарка - моята лекарка беше права. Но това все пак са АГ-проблеми, не раждане, всеки си има мнение и подход.

За раждането при него - ако ще е в самата болница, приятелката ти трябва да се запише на женска консултация там. В момента са в ремонт, до средата на септември.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 314
Според мен е малко разсеян. Бях чела една тема, за майка, която не беше доволна от него.
Мен само ме прие и мина 2 пъти на визитация. За раждане нямам личен опит с него.

# 5
  • Мнения: 1 449
Бях чела една тема, за майка, която не беше доволна от него.
Да, имаше една история преди години, първо се беше завъртяла в дир-а, после и тук. Някъде към края на 2004 г. Но един пример едва ли е показателен.
Дано се включат дами с раждане при него и конкретни впечатления.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
когато търсих повече информация за него в нета попаднах на няколко пъти на хора, които споменават за
Бях чела една тема, за майка, която не беше доволна от него.
И това ме провокира да пусна темата тук. Опитвам да я открия, уж прерових всичко, но не мога и не мога... Confused

# 7
  • Мнения: 5 370
Аз Дамянов лично не го знам, ЛаДиДа, но на болницата съм върл фен. И съжалявам, че е толкова скъпо, иначе бих писала Станислав там при педиатър. Той е раждан там, там съм се следила, не мога аз лично копче да кажа.
Сори за офф-а.

# 8
  • София
  • Мнения: 672
Аз раждах (секцио) при д-р Дамянов, а преди това той ми води и женските консултации. Родих живо и здраво бебче на датата на планираното секцио. Вече бях писала в една тема за него (сигурно си го чела), доволна съм, винаги се е отзовавал, когато съм му се обаждала по телефона и т.н. Много бързо се възстанових след секциото и сега пу-пу всичко е наред. Той ми беше препоръчан от моя приятелка, която беше раждала при него, а също и нейна братовчедка и други жени. Много съм доволна от всички лекари и почти всички акушерки в болницата. Сега като се сетя, пак искам да ходя да раждам.

Имам само някои забележки към доктора по време на ЖК (и аз не съм била много информирана), но от раждането съм супер доволна. Ако имаш някакви въпроси можеш да ми пишеш на лични.  Hug

# 9
  • Мнения: 698
С прекрасни впечатления съм - раждането ми не беше при него, но ме следеше в края на бременността.
За самата болница бих могла да кажа само най-добри неща.  Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 1 314
когато търсих повече информация за него в нета попаднах на няколко пъти на хора, които споменават за
Бях чела една тема, за майка, която не беше доволна от него.
И това ме провокира да пусна темата тук. Опитвам да я открия, уж прерових всичко, но не мога и не мога... Confused
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … p;Main=1942592531

# 11
  • Мнения: 1 449
Който иска, ще я намери тази история. Не е никак трудно - беше споменато къде и кога е разказвана.
Честно казано, не виждам смисъл от този линк - на фона на едно-единствено мнение за раждане при него (засега).

Общи условия

Активация на акаунт