Вярвате ли , че ще остареете заедно?

  • 11 796
  • 187
  •   1
Отговори
...С вашите половинки .Въпросът е към женените един единствен път. WinkАз много трудно вярвам в това но се надявам!

# 1
  • Мнения: 6 991
Не. Мисля, че ще умра рано всъщност. Не знам защо, но така ми се струва.
Ако не умра, предполагам, че ще сме заедно...то няма коя друга да го издържи, пък и мен няма да се намери друг да ме понася. Мда. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 334
мен ако питаш,аз на нищо не вярвам...............все пак никой не може да си предвиди бъдещето.....................икренно се надявам и аз да останем заедно и да се обичаме и увжаваме както и сега,но да вярвам,че така ще остане завинаги....................... newsm78

# 3
  • Мнения: 3 042
Дали ще доживеем заедно до старини е божа работа.
Ако зависи от нас няма проблем. Ще си живеем заедно още дълги години. Не мисля, че някога ще решим да се разделим.

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
Да сме живи и здрави.
Много се надявам.

# 5
  • Мнения: 3 622
Ами каквото ни е писано туй ще стане,  но да кажа надявам се  Laughing

# 6
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
За да не "дърпам дявола за опашката" ще кажа надявам се,силно се надявам.

# 7
  • Мнения: 843
    Не.
    Къде става - къде - не.  ,  но при мен е втори брак-... и не се брои. 
 един доста  циничен човек беше казал , че е важно да си отваряме НЕ краката,  а душата, когато примаме някого до  себе си..

   а, за секса.. ще се видим в Клюкарника:-))

# 8
  • Мнения: 945
Да... повече от сигурна... Нямам време да се съмнявам, живота ми е твърде кратък zа това.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Не. Не вярвам. Не мисля. И така нататък. Но пък знам ли  Thinking Не вярвам в любовта завинаги. Не вярвам ама никак.

# 10
  • Мнения: 1 207
И аз скоро си задавах този въпрос ,но не стигнах до положителен отговор в главата си.Обичаме се.Дано не съм права.

# 11
  • Мнения: 4 451
Вярвам да. Grinning

# 12
  • Мнения: 2 220
Вярвам, да.

# 13
  • Мнения: 215
Да! Ще живеем на село, зад къщата ще имаме засадени домати и краставици, а отпред цветя!
И внуците ще идват през ваканциите и няма да искат да си ходят после... Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 546
предполагам, че вярвам, щом понякога си представям как децата ни ще тръгнат по своя път и ще останем пак двамата.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт