Вечната история

  • 12 339
  • 78
  •   1
Отговори
Това е вечната история.
Съпругът ми е мил и почтен човек.Изкарва доста добри пари и се грижи за нас.
Любовта ни е много стара и както се казва, трябва бая духане, докато се разгори.
По тази причина, може би, си паднах по съпруга на моя приятелка.
И с него се познаваме отдавна, досега не го възприемах като сексуален обект,но ето че, сега ме подлудява.
Показах му, че го желая,  и той ми отговори със същото.
Може ли сексът за една нощ да освежи връзката, или това е краят и?

# 1
  • Мнения: 25
Според теб ако съпругът ти си беше паднал по твоята приятелка и изкарат няколко нощи заедно, това щеше ли да освежи връзката ви, а тази на твоята приятелка ? 

 #2gunfire ooooh!

# 2
  • Мнения: 2 336
И аз съм от неразбиращите подобен тип освежаване. Ако не искаш вече да си с него- кажи му и се разберете. А пък не е ли малко гадно да ползваш мъжа на приятелката си. Като се замисля и за него що за съпруг е... ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 336
Сега като се замисля - я говорете по семейно и се разменете за малко. Суинг историйка.

# 4
  • Мнения: 1 092
Мисля,че ти по-добре знаеш дали това ще освежи връзката със съпруга ти или тя ще "умре" завинаги Peace.Не си мисли,че искам да те съдя или да ти давам акъл - само си помисли готова ли си да загубиш семейството си newsm78/защото риска това да стане не е малък/.Каквото и да решиш да направиш - УСПЕХ  bouquet

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Дамммм и той да вземе да разнообрази с някоя млада колежка и след това да ти бие шута да ли няма да е по-добре? Ако не си удовлетворена от него, вземи си вибратор, разнообразете секса. Ако и това не помага, а за теб много важно да бъдеш добре изчукана, разведи се. След това прави каквото искаш ... Преди това е гадно спрямо ПОЧТЕНИЯ и мил мъж ....

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ехеее, я по- полека де! Какво я "метнахте на рогите"!? Аман от перфектни хора! Аман!
Към авторката: Според мен, не търсиш съвет с пускането на темата, а просто искаш да споделиш. Така, че няма да те съветвам. Какво ще се случи и как ще се отрази на брака ти зависи само от теб! Мисли!

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Секс със съпругът на приятелка не е най-подходящият метод за освежаване на връзката.
За освежаване на връзката усилие е необходимо да положат и двете страни. Ако искаш това да стане чрез секс- идете на суинг клуб Wink

# 8
  • Мнения: 3 268
Може да я освежи,може и да я погуби.Щом като е с приятел,издънката ви е в кърпа вързана.Май ще стане второто.

# 9
  • Мнения: 753
Темата ти трябва да е въпроса който задаваш на накрая в поста си.... аз мисля че ти вече имаш отговор, но сега може би търсиш отговор за съвеста си...аз не мога да ти го дам...

# 10
  • Мнения: 354
Секс със съпругът на приятелка не е най-подходящият метод за освежаване на връзката.
За освежаване на връзката усилие е необходимо да положат и двете страни. Ако искаш това да стане чрез секс- идете на суинг клуб Wink
А ако искаш просто мнението на някой друг, моето е категорично не!

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Я вземи пусни темата в Наш дом, там все ще се намери някой който да ти каже "Давай" ....

# 12
  • Мнения: 1 866
Ти пък не можа ли да се освежиш с някой млад ерген, ами точно със съпруга на приятелката?! Цяло чудо ще е, ако не стане скандал.

# 13
  • Мнения: 139
Нормално е след толкова време да искаш да бъдеш с друг мъж. НО, идеята да се отъркаляш с мъжа (партньора) на приятелка (позната) не е хубава, ама изобщо - най-малкото от чисто човешка гледна точка. Ако оставим това настрани - бъди сигурна, че шансът да се разбере е 100%+, което би могло до разпада на две връзки, а за точно такова нещо едва ли са подготвени учстниците в четириъгълника, заедно с децата от връзките (ако има такива). А ако и единият от прелюбодейците се влюби, а другият оцени, че рогоносещата му половинка е по-добра и иска да остане с него/нея - абе аргументи против такова нещо мога да изброявам до безкрай.
Ако ти се доиска чуждо - в друг град, в друга държава, езикът зад зъбите, да не вземе да изтърве, че "домашната ти любимка" се е разхождала навън, предпазни средства и дори може да се представиш с чуждо име на "жребеца" (ами тъй де), и ни лук яла, ни лук мирисала - мир вкъщи и любов навън. Но не любов у съседите докато съседката я няма - някак си е долно

# 14
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
С риск да те обидя ще ти кажа само "Надявам се да не си ми приятелка!"
Аз съм на мнение,че проблемите се решават в семейството,а не навън,но щом ти смяташ,че че може да се "освежиш"-добре,твоя воля,но защо трябва да "освежаваш" и приятелката си?

Общи условия

Активация на акаунт