Безопасни ли са интимните мокри кърпички при бременност?

  • 2 120
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 107
мамчета, този въпрос ме гложди цял ден /а съм на преглед чак вдругиден/, знаете ли дали тези кърпички се препоръчват докато сме бременни или напротив?

# 1
  • Мнения: 46 436
Аз си ползвах и не съм имала проблем .....

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз също ползвах. Много удобни ми бяха преди даването на урина за изследвания в болницата.

# 3
  • Мнения: 6 315
Мисля, че няма абсолютно никакъв проблем да ползваш.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 121
Според мен са и задължителни... Не мога да си представя някога нашите майки бременни, а да не разполагат с удобства като интимни кърпички и ежедневни превръзки...

# 5
  • Мнения: 1 107
благодаря ви, успокоих се, не знам защо си втълпих, че ще ми стане нещо - и то след като изхабих вече доста пакетчета ...

# 6
  • Мнения: 5 228
Аз също ползвах докато бях бременна, не виждам защо да има проблем.

# 7
  • Мнения: 2 028
а някаква конкретна фирма, да не попадна пак на напарфюмирано турско нещо, което няма нищо общо с действителността?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Цитат на: ray
а някаква конкретна фирма, да не попадна пак на напарфюмирано турско нещо, което няма нищо общо с действителността?



и аз бих искала да знам някаква конкретна марка да ми препоръчате,защото не знам дали си въобразих или не,но от последните,които използвах имах чувството,че получих нещо като парене  Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 1 121
Аз съм ползвала само 2 вида - има едни ефтинки в бяло и червено... има ги навсякъде, със стреличката и плюсчето... (мързи ме да стана да препиша марката Embarassed , ама ако ти е важно ще се надигна). Обаче има и едни скъпички в червена опаковка - същата бройка, но опаковката е много по-дебела. Те са ми любими! Отивам ли на палатка те са ми задължително в багажа!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
може да ползваш и бебешки в малките опаковки.аз лично съм по-доволна от тях.има едни Baby Crema на Agiva-много са добри ,дори и за бебето ги използвам,червените интимни са на същата фирма,но не миришат хубаво.

# 11
  • Мнения: 1 107
Цитат на: ray
а някаква конкретна фирма, да не попадна пак на напарфюмирано турско нещо, което няма нищо общо с действителността?


аз последно си взех едни турски, обърках се и реших, че са италиански  Close  - http://www.unihygiene.net/eng.htm
дали имаш предвид тези като казваш "напарфюмирано турско нещо" Confused:

от италианските съм много доволна - независимо от марката.
само да добавя - и при измиващите интимни гелове съм най-доволна от италианските - сигурно има връзка с качеството на кърпичките

# 12
  • Мнения: 2 723
Аз в момента ползвам точно едни турски Intimate, доволна съм, но са доста обемисти и май са прекалено ароматизирани Confused .
Обикновено си купувам евридей -май така се казваха - в една светло зеленикава опаковка, от тях съм най доволна.

Общи условия

Активация на акаунт