Косата ми стана черна, а сега какво...

  • 1 604
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 287
Кажете ми какво да правя ?
Купих си Палете - боя за коса с цвят " разкошно средно кафяв" - и станах разкошно черна. Ами сега какво ? Нямах време да ида на фризьор, а тя каква стана. Може ли боята да е нещо не в ред?

# 1
  • Мнения: 31
Надали е чак черна, но на теб така ти се струва. Само ще ти кажа не бързай с поправката на цвета. Или върви на фризьор веднага той да те консултира или изчакай около месец няма начин цвета да не се отмие поне малко. Рядко се случва някакво объркване във опаковката . В много случай търпението е по доброто решение отколкото на всяка цена да искаш да оправиш цвета. Послушай ме , знам го от мнооооого голям опит  Embarassed
Да не си стояла повечко с боята?

# 2
  • Мнения: 287
Благодаря за подкрепата ! Ще се поогледам утре на светлина . Дано да не е грешка с боята.

# 3
  • Мнения: 238
I az polzvam tova SREDNO kafqvo na Palette.
Boqdisvam se na 2 meseca i poredeleno kam kraq ve4e e poizsvetlqla dosta.Az si q haresvam i 4erna,no ako ti e mnogo tumno na teb.....osven frozior ,drugo neznam

uspeh   bouquet

Izvinqvam se,4e pi6a na maimunica

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Тези тъмно кафявите бои винаги са една идея по-светли от черния цвят...аз така се бях докарала с една тъмно кафява и се бях притеснила, че съм се направила черна...бъди сигурна че не е черна и че ще изсветлее... Peace

# 5
  • Мнения: X
Аз се бях докарала тъмно лилава от една уж "мандаринено червена/оранжева" боя на Гарние - мий се със силен шампоан (наример п-в пърхут), за да падне по бързо част от боята Peace

# 6
  • Мнения: 263
Каква беше косата ти преди да се боядисаш? Ако е била нещо по-светличко е нормално да ти се вижда черна. И аз от чевена я направих тъмно кафява и ми изглеждаше в началото направо черна.

# 7
  • Мнения: 263
А и палете не са от най-трайните бои, така че ще се поизмие. За хубави кафяви нюанси опитай следващия път Wella. С едно боядисване ми покри чевената косата и нямаше мърдане. Peace

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И моят съвет е да поизчакаш малко, преди да преминеш към изсветлявания и други подобни!

Боята ще се отмие лека полека!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 132
С две-три измивания ще изсветлее, друг е въпросът какъв цвят ще стане.
Аз винаги купувам боя един или два тона по-светла от желания цвят.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 157
И моят съвет е да поизчакаш малко, преди да преминеш към изсветлявания и други подобни!

Боята ще се отмие лека полека!

  Точно  Peace

# 11
  • Мнения: 5 977
Не се боядисвам и нямам такова намерение поне докато стана на 50-60 години, ама и затогава незнам....естественият цвят на косата е най хубав...а това да мислиш всеки месец за боядисване  #Crazy уужжжаааассссс

# 12
  • Мнения: 2 673
и аз вече купувам по-светла с няколко тона, щото иначе ....ОТ Лореал - Кастинг съм купувала тъмно русо Rolling Eyesа се получава тъмно кестеняво..Е, вярно на тъмна основа, де.

# 13
  • Мнения: 287
Ами наистина не е точно черна, но на мен така ми изглежда, защото бретона ми беше светъл цвят и изведнъж ми стои тъмно. Но този път гледах не от каталога с мострите , а кутията и ми се стори , че този цвят е по-светъл от моя и затова взех него.
Е, ще чакам да се отмие- няма какво друго.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз имах същия проблем преди месец.Разкошното средно кафяво,стана почти черно,но след седмица,вече беше паднала боята и имаше страхотен червен оттенък.не се притеснявай,много скоро ще падне цвета.Аз сега издирвам хубава кестенява боя,даже пуснах тема.
Ето ако те интересува:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217307.0
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт