въпрос спешно моля - за Контратубекса

  • 3 177
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте,бих искала да попитам тези които са използвали Контратубекса дали става за белези след козметични процедури имам напредвид че вчера бях на козметик и лицето ми сега изглежда ужасно понеже не бях ходила на почистване от няколко месеца.Имах като обрив под брадата и след процедурите в момента белезите са огромни. Може ли някоя мама да ми кажа също ако знае някой такъв крем , освен контратубекса , без значение цената, просто не мога да изляза на улицата, даже пратих нашия татко да вземе детето от ясла вчера че не можех да изляза Shocked

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 17:34 от kopche

# 1
  • Мнения: 263
Приятелката ми онзи ден беше така след козметик, но се мажеше с някакво лекарство. Днес по-късно ще се чуем и ще ти пиша какво е. Козметичката не ти ли препоръча какво да използваш? Най-добре да се консултираш с нея.

# 2
  • Мнения: 1 100
Мисля, че Скинорен крем също ще ти помогне - ако има ранички се заздравяват, при мазането се получава нещо като филм, който прави белезите да изглеждат по-бледи, а постепенно действително избеляват. Сложиш ли и фон дьо тен - ще си супер! Като става въпрос за белези, чудеса не стават дори с най-скъпия крем /Дерматикс, примерно, който е 60 лв/. А Контрактубекса е главно за релефни белези, каквито са оперативните, Дерматикса - също.

# 3
  • Мнения: 1 092
Контратубекса не е подходящ за целта,той е за следоперативни белези Peace

# 4
  • Мнения: 5 362
Контратубекса не е подходящ за целта,той е за следоперативни белези Peace
smile3521

# 5
  • Мнения: 528

Koнтратубекса не е подходящ, също и Скинорен-а, от него ще ти се излющи още повече лицето.
Опитай с Авен-Цикалфат, епителизиращ крем за възпалена и наранена кожа, цената му е около 16 лв.

# 6
  • Мнения: 207
Контратубекс е за оперативни белези,а Скинорен крем го ползвах като имах акне - действа излющващо,така че може да ти раздразни допълнително кожата,какви са тези твои белези - просто зачервена кожа,корички?Най-добре се обади на козметичката и я питай - повечето дават адекватни съвети с какво да се мажиш,ако не - по-добре не лекар,не се знае обрива от какво,да не си навредиш повече...

# 7
Козметичката ми препоръча крем , но той е за цялото лице , не специално за белези, които остават след тези процедури.Каза ми само да не използвам скинорена. Мисля да пробвам този крем на Аvene който е , аз наскоро си взех крем за тъмни кръгове под очите и съм доволна понеже редовно не си доспивам.

# 8
  • Мнения: 1 207
Какви са тия козметички? #Crazy Те направо са ви одрали кожата.

# 9
  • София
  • Мнения: 76
Опитай на La Roche Posay Cicaplastр той е за след изгаряния и козметичен пилинг и според мен е доста по-лека формула от Aven-ския.

# 10
  • Мнения: 12 612
Ако правилно съм разбрала какви са ти пораженията, мисля, че можеш да пробваш с крем Здраве или Бочко - ще ти успокоят кожата и ще помогнат да заздравее по-бързо. Навън се пази от слънцето, за да не ти се пигментира.

# 11
Вече започнах да се пооправям, вчера и днеска не съм излизала че слънцето ще ми действа доста поражително мисля.Мазах се с крем Здраве и си правих отвара от лайка че и тя помагала.Взех този крем на Авен и с него се намазах и сега очаквам по бързо да ми се възстанови кожата. Също така от пилинга ще се поулющя тези дни, но важното е резултата да е добър, че вчера депресията от вида ми беше меко казано огромна Shocked

# 12
  • Мнения: 12 612
Вече започнах да се пооправям, вчера и днеска не съм излизала че слънцето ще ми действа доста поражително мисля.Мазах се с крем Здраве и си правих отвара от лайка че и тя помагала.Взех този крем на Авен и с него се намазах и сега очаквам по бързо да ми се възстанови кожата. Също така от пилинга ще се поулющя тези дни, но важното е резултата да е добър, че вчера депресията от вида ми беше меко казано огромна Shocked
Правиш пилинг веднага след това ли? Аз не бих рискувала, но ти си знаеш.

# 13
не , пилинга си беше включен в самата процедура не съм го правила след почистването, твърде драстично щеше да бъде Shocked

Общи условия

Активация на акаунт