Някои пил ли е Вивотон s

  • 5 836
  • 2
  •   1
Отговори
Здравеите!
Страдам от виене на свят ,гадене ,понякога прилошаване.След направените ми детаилни изследвания се оказа 4е вси4ко е ок и вси4ко се дължи на ниско кръвно.Обикновенно нормалното ми кръвно е около 100 на 70. Но когато падне под 90 се чуствам наистина зле.Лекарката в Б-я (която не е хомеопат)ми предписа Вивотон ес по 15 капки 3 пъти на ден и каза да го пия когато се чуствам зле.Проблема е като пия ми се вдига кръвното но като го спра пак пада.А тя не каза да го пия постоянно.Въпроса ми колко време трябва да го пия за да има продължителен ефект.знам че това наи добре би могъл да каже лекар но живея в чужбина и не мога да се допитам до лекарката която ми го изписа.Онзи ден проверих в аптеката където продават хомеопатични лекарства и даже нямаха такова лекарство.Казаха че хомеопатията тук е сравнително нова и даже лекарствата се дават само с рецепта.Благодаря

# 1
  • Мнения: 43
Здравей!
Имах същите симптоми - виене на свят и прилошаване. Всички изследвания бяха ОК.
Кръвното ми е ниско , 90 /60 и лекарката го отдаде на това.
Предписаха ми Вивотон. Пих го около месец и половина. Спрях го, защото започнах да получавам сърцебиене и туптене в слепоочията. След вечерния прием дори получавах безсъние и така.
Сега пия Байкалски шлемник и се надявам да има някакъв ефект.

# 2
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз го пия точно по същите причини и мога да кажа ,че съм доволна от него.Не го използвам постоянно само когато се почувствам зле ,не ми е навредило дори ме кара да се чувствам по-добре.Изписаха ми го заедно с хапчета желязо и фолиева киселина и докторката каза да ги пия след месец да отида на изследвания и тогава да решим как продължаваме.Само с това мога да помогна,успех!

Общи условия

Активация на акаунт