много глупав проблем

  • 3 575
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
здравейте. сигурно ще ме помислите за луда като ви кажа за какво си скъсах нервите. По принцип никога не прибирам дрехи в  гарероба без да съм ги изгладила преди това. Проблема не е в гладенето, а в сгъването. Така ги сгъвам, че човек трудноби повярвал, че са гладени. И сега мъжа ми излезе на работа със супер измачкана блуза. Аз му казах да се преоблече, ама той - не. Уф, много ме дразни факта,че си губя времето и се старая да гладя всичко, а после труда ми отива на кино. Извинявайте, че ви занимавам сглупости. Сигурно факта, че съм спала само няколко часа ми се е отразил зле на нервичките #Crazy

# 1
  • Мнения: 123
Глади ги след като ги извадиш от гардероба.Аз така правя че и аз ги сгъвам все едно че никога не ги е докосвала ютията.. Joy

# 2
  • Мнения: 2 336
Аз пък съм оставила моя сам да се глади и изобщо не го проверявам как тръгва на работа.

# 3
  • Мнения: 57
ама направо ми се развали настронието.не стига, че се старая а резултат нулев.може би наистина трябва да гладя, след като ги извадя от гардероба

# 4
  • Мнения: 187
 HugТочно така, иначе всичко трябва да ти е на закачалки Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 690
И аз се нервирам, когато мъжа ми излезе от вкъщи сякаш не живее с жена  Embarassed Не мога да гладя като извадя дрехите - първо такъв ми е навика - не прибирам нищо в гардероба без да е изгладено и второ - сутрин преди работа или вечер след като заспи малкия не ми остава време.

Така че гладя, ризите и най-мачкащите се неща слагам на закачалки, останалото сгъвам. Вечер подготвяме дрехите за другата сутрин. Слагам ги на столове и ако има нещо посмачкано до сутринта леко се е поопънало  Crazy Ако е смачкано повечко гледам да не поглеждам към мъжо (да не се нервирам) и се успокоявам, че като седне в колата, така и така ще се смачка.

Преди време гледах всичко да е като по конец, но с времето свикнах, че предвид на новия член на семейството нещата няма да толкова изрядни. Опитай и ти  Joy

# 6
  • Мнения: 51
Еми аз за това не гладя, даже и мойте неща, които са за гладене ги слагам после на закачалки, иначе няма спасение.
Не може да ги изгладиш и да ги сгънеш и да им няма нищо.
Най-добре е да се купуват дрехи, които не се гладят.
Преди всяка сутрин или вечер гладих на моя тениските служебните, че беше все днвени, сега като ходи нощна и няма кой да го гледа познайте дали го гладя.
Аз едвам мен си оправям, че така ми се спи.
Ама така е....най-добре е преди да се облечат, иначе не става!

# 7
  • Мнения: 251
Глади ги след като ги извадиш от гардероба.Аз така правя че и аз ги сгъвам все едно че никога не ги е докосвала ютията.. Joy


 Peace
А и по принцип мразя да гладя  Embarassed, остава то и два пътя едни и същи дрехи  ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами нормално, рядко се случва нещо гладено и после сгънато, да не се намачка отново. Аз гладя предварително само дрехи, които стоят на закачалки. Другото - преди обличане. А най-обичам дрехи, които не искат гладене. И мъже, които се гладят сами Mr. Green

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз пък не мога да си представя как може нещо изгладено да се сгъне така, че после да не си личи гладенето newsm78 Освен ризите и панталоните, разбира се, но за тях има закачалки.
По принцип не гладя нищо освен някои ризи и не ми пречи тук-таме някоя гънчица, но общо взето нямаме дрехи, които толкова силно да се мачкат. А и аз гледам главно себе си, а на мъжа ми правя забележка само, ако изглежда фрапиращо или не се е избръснал.
Напоследък обаче съм се хванала да гладя и много прилежно да сгъвам всичко, така че да не се получават излишни гънки. bowuu

В крайна сметка не виждам защо трявба да си късаш нервите с дреболии, като е омачкан мъжът ти, нека го е срам него  Mr. Green (ако изобщо му направи впечатление)

# 10
  • Мнения: 2 336
Ами нормално, рядко се случва нещо гладено и после сгънато, да не се намачка отново. Аз гладя предварително само дрехи, които стоят на закачалки. Другото - преди обличане. А най-обичам дрехи, които не искат гладене. И мъже, които се гладят сами Mr. Green
Определено мъжете, които се гладят сами са за предпочитане пред дрехи, които не се гладят.

# 11
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ами остава само да се научиш да ги гладиш и сгъваш.Никога не е късно. И аз бях доста небрежна в сгъването, но от една приятелка на брат ми се научих да го правя добре. Винаги се удивлявах като им отворех гардероба - всички дрехи, чаршафи, бельо и чорапи бяха така изгладени и подредени все едно цял екип се е грижил за това. Сега се старая моите гардероби да изглеждат така, но не много успешно.

Обърни внимание в магазина как са сгънати дрехите. Когато се изгладят, се прегъват внимателно, за да няма ръбчета и най-накрая се приглаждат отново с ютията.

Аз пък се дразня когато моя мъж съблече тениска, която е носил, но не смята че все още е за пране,  и я пребере в гардероба си при чистите дрехи - просто всички дрехи се вмирисват и това си е. Иде ми да го  #2gunfire #2gunfire. Но вместо си взех отделен гардероб само за мен.

# 12
  • Мнения: 1 120
за щастие 90% от дрехите ни не се гладят.но за сметка на това имам 1 пола,която само да я погледнеш и тя сама се намачква.голяма борба пада с нея и никога не е перфектно изгладена  Whistling
глади преди да облече6 дрехата.аз нямам навика да гладя преди да пребера нещо в гардероба

# 13
  • Мнения: 2 336
Ами остава само да се научиш да ги гладиш и сгъваш.Никога не е късно. И аз бях доста небрежна в сгъването, но от една приятелка на брат ми се научих да го правя добре. Винаги се удивлявах като им отворех гардероба - всички дрехи, чаршафи, бельо и чорапи бяха така изгладени и подредени все едно цял екип се е грижил за това. Сега се старая моите гардероби да изглеждат така, но не много успешно.

Обърни внимание в магазина как са сгънати дрехите. Когато се изгладят, се прегъват внимателно, за да няма ръбчета и най-накрая се приглаждат отново с ютията.

Аз пък се дразня когато моя мъж съблече тениска, която е носил, но не смята че все още е за пране,  и я пребере в гардероба си при чистите дрехи - просто всички дрехи се вмирисват и това си е. Иде ми да го  #2gunfire #2gunfire. Но вместо си взех отделен гардероб само за мен.

Радвай се, че е я прибира. Моят казва - това не е за пране и го оставя някъде, където му хрумне. И в даден момент на това някъде има 2-3 панталона и няколко тениски, които не са за пране.  #Cussing out

# 14
  • Мнения: 183
И аз гладя преди да облечем нещо Peace.Иначе както и да го сгънеш в гардероба то все ще има някой и друг ръб не където трябва.Никога не се ядосвай за такива дребни неща! PeaceМоят мъж пък понякога прави гафове с комбиниране на дрехите,шарено със шарено,рае с каре или червено с оранжево ooooh!,на след като няколко пъти уж на шега и спокойно му казах че е грозно и хората ще помислят ,че е с някоя смотана жена дето не му обръща внимание,взе че се старае повече и аз съм доволна,слуша ме демек Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт