SPA Комплекс МЕДИТЕ - Сандански?

  • 1 144
  • 2
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Момичета,
дайте повече информация, лични впечатления от самия хотел, персонала, спа центъра newsm78
Симпатично ми изглежда, ама да не е като Катарино Спа от съседната тема Grinning

# 1
  • Мнения: 1 417
Ами, ние ходихме през зимата. Като цяло хотела е доста малък, вътрешната част. Стаите са симпатични, ресторанта е направен с вкус, за храната не си спомням newsm78 Вътрешния басейн беше студен тогава и това че хотела е много малък го прави неподходящ за по активни деца, каквото е нашето и въобще нямаше с какво да се занимава. Добре, че на следващия ден си платихме в хотел Сандански басейна и се цамбуркахме 4ч. там. От вън има градина, някакъв детски кът, май и малък басейн имаше, но за там мнение да изкажат тия които са били през лятото Wink

# 2
  • Мнения: 817
Бяхме преди две-три години.Малко след откриването.Тогава бях и бременна и не можах да се взползвам от нито една процедура.А и спа центера все още беше в процес на създаване ,нямаше достатъчно персонал и прцедурите се правиха ,долу до басейна ,по -ъсно го отвориха тази част със спа прцдурите до кортовете.Иначе мъжете се отиграха на тенис ,кортовете бяха нови и добре подържни.за децата имаше кът с катерушка и пързака и едно като шейна ,дето се спуска по едни въжета...................не ми хареса ,че детския кът беше в близост да басейна , а той не беше обезопасен и трябваше да си постонно до детето ,но ако то е голямо едва ли ще проблем Laughing
Стаите бха много свежарски ,но по-хубави се оказаха тези дето са от страната на пътя и по-точно над рсторанта , а тези с изглед назад към двора ми се сториха малко по-тесни.
Закускта беше на ниво , а и храна в ресторанта я биваше Blush
Много беше приятно привечер да си пиеш питието на тези шатричките и да гледаш как залязва слънцето над Сандански Hug
И един плюс.В хотелчето има страхотно магазинче за дрехи  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт