За кашите "Лека нощ"

  • 880
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 771
Може ли да споделите мнения за млечните каши "Лека нощ". Иска ми се да ги опитаме, но не знам дали детето не трябва само да е отказало вечерното мляко преди това или няма такова нещо. Също ме интересува дали имат достатъчно засищащ ефект, че детето да си спи спокойно както след порцията мляко?

# 1
  • Мнения: 1 034
Пробвахме ги вече 3-4 пъти. Не може да изяде цяло бурканче. После преди сън пак си чака кърменето, но суче по- малко.  Не успях да установя колко време му държат сито. И с тях и без тях се събужда на всеки час.

# 2
  • Мнения: 2 258
От една седмица давам на Деничка такава каша вместо млякото.Детенце си спинка до сутринта(както прави и като пие мляко) и си изяжда по едно бурканче без никакъв проблем.Тя по принцип на каши е много капризна,но точно тези много и харесват.

# 3
  • Мнения: 5 241
Нощна каша давах на Йоан следобяд към 16:30,но не мисля че много го засищаше при условие, че в 20:30 си изяждаше 210 гр мляко  Simple Smile Преди това давах кашата на обяд,а зеленчуковото следобяд,защото се притеснявах, че много ще го засища,но не стана така.. Rolling Eyes Но пък зависи и от детето  Simple Smile Пробвай  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 736
Чудя се аз, тези каши нали са с шоколад, как тогава са за Лека нощ като шоколадът действа възбуждащо?

# 5
  • Мнения: 2 258
Цитат на: anicat
Чудя се аз, тези каши нали са с шоколад, как тогава са за Лека нощ като шоколадът действа възбуждащо?


Те са няколко вида-не са само с шоколад.Пък и то колко какао да са сложили....Аз и давам бананова,ябълка и круша и ванилия.Шоколадът не и харесва и без това...

# 6
Аз давам такава каша за следобедна зкуска и го засища, но вечерното мляко не съм го спряла, пие го в 8:30 и сутрин се буди към 8:00 за закуска.

# 7
  • София
  • Мнения: 771
Цитат на: anicat
Чудя се аз, тези каши нали са с шоколад, как тогава са за Лека нощ като шоколадът действа възбуждащо?


И аз си мислех, че всички са с шоколад, а то самите бурканчета са от по-тъмно стъкло и създават такова впечатление. Има различни видове. Вчера дадох кашата за вечеря, но детето си се събуди по същото време както всеки ден, в 6 сутринта  #Shocked, като си беше изпил едно мляко малко по-рано. Мисля да давам кашата като следобедна закуска и да си продължим с млякото вечер.

Общи условия

Активация на акаунт