Какво наредихте на прощъпулника?

  • 570
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
Интересува ме какво да слойа на масата за прощъпулника?Вие какво сложихте? А после/Какъв е точно обичаят?Споделете! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 406
на масата- пита, сандвичи , мезета,торта пиене...
като се събраха всички- на бяла покривка на пода сложих предмети- символично наричаш всеки един какво послание да носи.
търкулнах специално замесена малка питка към предметите и пуснах детето след нея. той заряза питката и се вкопчи в един гребен  Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 5 026
Постлах един бял чаршаф,в края му наредих каквото се сетих и нарекох предметите-линия,химикал,молив,комп.мишка,лекарски слушалки,топка,черпак,отверка....развихряш фантазията си.Търкулнах питката,пуснах го и така...

# 3
  • Мнения: 5 362
Нареждаш всякакви предмети,свързани с някаква професия.
По-лесно е да измислиш първо професиите всъщност,а след това да слагаш съответния предмет.Търкаляш питката,детето тръгва след нея и като стигне до масичката-каквото си хване,такъв ще му е късмета Wink Grinning
(малко е бабини деветини,но е забавно)

# 4
  • Мнения: 690
За обичая има различни мнения. Аз ще споделя какво направихме ние.

Поканих няколко познати с дечицата им, от родата - майка и сестра ми (свкито и свекъра трябваше да пътуват и не ги разкарвахме). Сложих разни сладки и мезелъци на една маса и пуснахме децата да си играят. На малката масичка наредихме джунджурийте. Можеш да ги видиш тук:
http://istratkovapetya.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_album … 4&id=IMG_1804

Нарекох си всяко нещо за някаква професия (добре че избра голямата лъжица, щото половоната от нещата забравих за какво съм ги нарекла  Embarassed)

Търкулнах питата към масата и той трябваше да тръгне след нея, да стигне до масата и да си избере нещо. Само че юнака тръгна да яде питата и масата не го интересуваше особено.  Joy Та с моя помощ се оказа на вярното място взе си лъжицата и още няколко неща след това и го пуснах да си доиграе.  Гостите поседяха още малко, децата си поиграха и после и си ги пратих по живо по здраво.

Нищо особено. Можеш да направиш прощъпулника както решиш, стига да не тормозиш много детето и на теб да ти е удобно.

Успех с ходенето и безаварийно!!! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт