Еволюционен въпрос

  • 1 862
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Питомните животни, които днес не се срещат в дивата природа, били ли са някога диви или са резултат на човешката дейност Thinking С две думи - някой чувал ли е за дива овца Thinking

# 1
  • Мнения: 603
Има диви овци, диви кози, диви кучета и котки. И все още се срещат в дивата природа.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Има диви овци, диви кози, диви кучета и котки. И все още се срещат в дивата природа.
Вчрно, има. Ако искаш да се напънем и снимки да изровим?

# 3
  • Мнения: 4 300
И диво прасе има. След като човешка ръка го опече става много вкусно Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами не знам дали има....На търсачка за дива овца, само диви кози излизат Rolling Eyes А ми е жизненоважно да убедя колегата, че някога, ако не сега, е имало диви овце Crossing Arms Или поне диви крави Laughing

# 5
  • Мнения: 4 651
Ами не знам дали има....На търсачка за дива овца, само диви кози излизат Rolling Eyes А ми е жизненоважно да убедя колегата, че някога, ако не сега, е имало диви овце Crossing Arms Или поне диви крави Laughing

ето Simple Smile
http://www.historyforkids.org/learn/economy/sheep.htm

и диви крави Simple Smile http://www.montereybay.com/creagrus/wildcattle.html

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 15:52 от f(x)

# 6
  • Мнения: 3 447
С две думи - някой чувал ли е за дива овца Thinking
Муфлон.

# 7
  • Мнения: 4 651
Дивите сегашни овци са с големи рога Simple Smile, не ги бъркай с кози.
Питомните овци без рога и с много вълна сме "си ги направили" човеците след няколко века подбор на по-рошавите и с по-малки рога  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 727
С две думи - някой чувал ли е за дива овца Thinking
Муфлон.
тъкмо това щях да пиша
наскоро го разбрах и аз...смятах че муфлона е дива коза а си е див овен Peace

# 9
Ами не знам дали има....На търсачка за дива овца, само диви кози излизат Rolling Eyes А ми е жизненоважно да убедя колегата, че някога, ако не сега, е имало диви овце Crossing Arms Или поне диви крави Laughing
 
 Ако колегата ти е зодия ОВЕН в нищо няма да го убедиш.Знам от опит,един искаше да го убедя защо Айнщайн е гений!?!,НО ако е друга зодия,ще търся... #Crazy newsm78

# 10
  • Варна
  • Мнения: 917
Наскоро една биоложка точно тов ами обесняваше, че няма диво куче и дива крава примерно, наш продукт са

# 11
  • Мнения: 794
хахаха , мда Овен ще да е   Joy  Joy  Joy

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile Невероятен въпрос, наистина.
Всъщност, освен създадените от човеците мутанти (като например специална свиня отглеждана за шунка от бут и някои породи кучета), няма животно, което да не е било диво.

Като гледам и бая човеци още не са опитомени.

# 13
  • Мнения: 212
Не си пънете мозъците да мислите глупости кое животно от къде е произлязло. Още малко някои от вас ще стигнат до момента в който човека е произлязъл от маймуната. Най-голямата глупост на всички времена....
Има една Велика Книга - Библията. Там всичко е написано и описано така както е било. Бог е създал всички живи твари на тази земя. И диви и питомни... Всичко идва от Господ, започва и свършва с него. Ако на вас ви харесва можете да се мислите за част от маймунския род. Аз обаче знам че съм създаден по образ и подобие Господне.

# 14
  • Мнения: 25 568
Аз обаче знам че съм създаден по образ и подобие Господне.

Въх, какво светотатство!  ooooh! (Ако съдим по изобразеното на подписа ти...  Whistling)

Общи условия

Активация на акаунт