за новите карти на метро със снимка

  • 4 660
  • 48
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
искам да питам за колко време стават,като отида веднага ли ще ми я издадат.

# 1
  • Мнения: 3 356
За 5 мин стават-на место те снимат и готово.

# 2
  • Мнения: 2 891
какви са тези карти? Със старите не става ли?

# 3
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
какви са тези карти? Със старите не става ли?
само да 1-ви септември може с тях

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 472
какви са тези карти? Със старите не става ли?
само да 1-ви септември може с тях

Значи след 1-ви септември няма да пазаруваме при тях, не че сега пазаруваме.  Grinning
Мисля си, че ще е чудо за 3 дни.


# 5
  • Мнения: 4 700
Няма да е чудо zа 3 дни. Така е във всички магаzини Метро в Европа. Така с българската карта  може да паzаруваШ и в Метро в чужбина. Просто техният стандарт си е такъв. БеШе само въпрос на време да въведат картите и в БГ.

# 6
  • Мнения: 10 758
Яяяя, аз не знаех за това Thinking
Брех. Rolling Eyes

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Няма да е чудо zа 3 дни. Така е във всички магаzини Метро в Европа. Така с българската карта  може да паzаруваШ и в Метро в чужбина. Просто техният стандарт си е такъв. БеШе само въпрос на време да въведат картите и в БГ.

Все пак да не забравяме, че не сме в чужбина.  Grinning
Пък и не виждам какъв е смисъла на картата да има снимка, след като в магазина може да пазарува всеки.

# 8
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
Няма да е чудо zа 3 дни. Така е във всички магаzини Метро в Европа. Така с българската карта  може да паzаруваШ и в Метро в чужбина. Просто техният стандарт си е такъв. БеШе само въпрос на време да въведат картите и в БГ.

Все пак да не забравяме, че не сме в чужбина.  Grinning
Пък и не виждам какъв е смисъла на картата да има снимка, след като в магазина може да пазарува всеки.
ами вече не всеки,само собственика на картата или упълномощени от него 3 лица.

# 9
  • Мнения: 4 700
Не сме в чужбина, ама сме в Европа. И точно това е смисълът на картата -  да не може всеки да паzарува там.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Абе незнам как ще е от сега нататък, но преди месец ходих в метро и тъй като нямам карта отидох на входа и попитах служителка как да постъпя, "Ами нямате ли някой приятел с фирма?" Сестра ми има. Ама не и знам данните. - " няма проблем, кажете как се казва фирмата". Издаде ми карта без да знае даже каква съм на собственичката на фирмата. Почти съм сигурна че няма да е така строго и сега, както изглеждат нещата  Naughty

# 11
  • Мнения: 4 700
Е, да не zабравяме, че българи работят там.  Wink

И все пак аz много бих се ядосала, ако някой ми полzва името, zа да влеzе в Метро.

# 12
В Метро Варна чакахме за нова карта 20 минути. Искаха ни актуално състояние на фирмата и ни правиха снимки. Мене лично ме изнервиха с тези снимки на опасна джебчийка приличам. Ако искате да направите карта на още някой трябва да го мъкнете със себе си и на него да му правят снимка. След като си продиктувах поне 3 пъти адреса трите имена и имената на този когото изкарват допълнителна карта се оказа че половината неща са объркани.  В Пентагона се влиза по лесно .

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Много са ми смешни. В Пловдив искат картата, за да влезеш. Само ако карта мине през четеца, вратичката се отваря. Не, че с една карта не могат да минат пет човека, които нямат нищо общо, ама персоналът много старателен. Не, че не може да помолиш някой да ти услужи с карта да платиш, но дейност трябва да се отчита. 

# 14
  • Мнения: 4 546
вършат си рабоатта хората. все пак и камери има в метро  Wink
обаче ми е доста странно с тия карти, да им се молиш да си дадеш парите при тях. айде чак пък толкова няма нужда  Stop и други магазини има  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт