Пързалките и кухнички на Smoby - съвет

  • 3 837
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 283
Наближава втори рожден ден на дъщеричката и се нуждая  от съвет относно тези пързалки на Smoby . Коя е според вас по-подходяща за детската стая на 2-годишно дете? Първата се сгъва, но втората е по-красива (обаче ми се вижда по-стръмна  Rolling Eyes). Иска ми се да я комбинирам с тази кухничка . Имате ли наблюдения дали си струват, като инвестиция  Wink?

# 1
  • Мнения: 1 455
Преди два месеца и аз се запътих да взимам такава пързалка...,но мъжа ми ме спря и слава богу.Не за друго ,но е много малка.
Купихме голямата с кош отстрани и децата много играят.Дъщеря ми е на 1г. и 6м. и се справя съвсем сама с голямата пързалка,не ми се е налагало да стоя до нея.
А кухнята само съм я виждала и сина ми всеки път като отидеме в магазина на нея се лепва,много ми харесва. Peace

# 2
  • Мнения: 3 457
Смоби си  е супер като марка -имаме доста техни играчки Peace

# 3
  • Мнения: 80
А  като  цени  как  са ?

# 4
  • Мнения: 5 283
Благодаря, момичета!
gery gerry , видях в Хиполенд пързалката с кош, ще се възползвам от съвета ти  Hug.
karqna  , първата пързалка е 110 лв, втората - 115, кухничка - 139.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
кухнята си заслужава.Пързалките-не!

# 6
  • Мнения: 3 457
На Мони има хубава пързалка с кош Peace
- За деца на възраст от 1 до 3 години
- Максимален капацитет 20 кг
- Височина 110 см
- Дължина на пързалката 142 см
Аз много харесвам кухнята ,която си показала ,но с мъж надали ще ми трябва  Mr. Green

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 23:52 от koteto 123

# 7
  • Мнения: 5 283
koteto 123 , кухничката е унисекс   Grinning.  Мисля че тази пързалка видях в Хиполенд, но май беше по-евтина от 145 лв, дано.

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 22:04 от valeria1

# 8
  • Мнения: 5 255
кухнята си заслужава.Пързалките-не!
Peace

# 9
  • Мнения: 3 457
то така ,ама някак не ми се връзва на младежа да му купя кухня Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 255
то така ,ама някак не ми се връзва на младежа да му купя кухня Mr. Green
Защото това е твоето мнение  Mr. Green, а не неговото  Whistling
Преди време Асинка разказваше как Яско не се разделя с кухнята Тефал  Peace
Кухнята е унисекс  Joy а и най-добрите готвачи са мъже  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 457
то така ,ама взех да се плаща-прави му кеф да ми носи прахосмукачката Mr. Green ще вземе да стане някое къщно пиле та някоя мацка от тук ще го командори и милият няма да излезе от куФнята  LaughingПък за готвач няма на кого да се метне newsm78 майка му готви веднъж в годината Embarassed а ,баща му два пъти  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
Имаме пързалка на Смоби и всеки ден колички,играчки включително и дете я ползват вече повече от половин година.Чудесна инвестиция.Ние взехме такава с две положения и скоро ще я вдигнем ,за да стане по-стръмна.
Когато избирахме пързалка и аз се захлеждах по тази на Мони,но като я видях на живо и се отказах,пластмасата е по-некачествена и тук във форума ми казаха,че цветовете избеляват,а ние имаме и двор където се ползва.
Относно кухнята това е другата изключително сполучилива играчка която сина ми получи за втория си рожден ден.Също не минава ден без да е забъркал някоя "манджа".Котлоните издават звуци,от чешмата тече вода,а абсорбатора пее:)абе интересна играчка.Не мисля че кухнята е момичешка играчка.
Избрала си много сполучливи подаръци за детенцето си,успех!

# 13
  • Мнения: 5 283
Благодаря, slan4ogled   Hug! Пързалка от кой модел има две положения ( в сайтове няма никаква информация)?

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 18:32 от valeria1

# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
ето това е наща пързалка.Купихме я от Heppyland(магазина при завод Витоша) за около 130лв

Общи условия

Активация на акаунт