прегънат жлъчен мехур

  • 9 113
  • 9
  •   1
Отговори
мога ли с билколечение да се оправя?ходих на гастроентеролог и ми каза,че жлъчният мехур е прегънат.явно много бързаше,защото нищо не разбрах от това,което ми каза и най-нагло излезе от кабинета,дори забрави да ми даде рецептата с изписаните антибиотици.
ако има възможност да направя лечение с билки,моля,пишете ми!
благодаря

# 1
  • Мнения: 4 414
а какви са оплакванията ти. аз имам прегънат жлъчен мехур, но той не ми създава проблеми и не се налага да го лекувам.

# 2
а какви са оплакванията ти. аз имам прегънат жлъчен мехур, но той не ми създава проблеми и не се налага да го лекувам.
ами първо поводът,за да отида на гастроентеролог беше това,че мъжът ми забеляза че дъхът ми се е мроменил,дори като дишам през носа.не беше постоянно,но явно нещо предизвикваше това.той се притесни много повече от мен,аз не си обръщах внимание,но като се замислих не беше само това,а болки в стомаха след ядене,подуване на корема и газове.
на видеозона това се установи и лекаря ми предписа 3 вида антибиотици,които не са никак евтини,но уж ми гарантира,че до 2 седмици,ще се оправя.аз реших първо да пробвам с билколечение( и без друго бебо още си суче по малко) и ако евентуално не помогне да премина на антибиотик.затова помолих за съвет

# 3
  • Мнения: 1 559
Не мога да кажа нищо за билколечение.
Ако искаш, опитай с хомеопатия. Мисля, че ще ти помогне.

# 4
Не мога да кажа нищо за билколечение.
Ако искаш, опитай с хомеопатия. Мисля, че ще ти помогне.
добре,какво хомеопатично лекарство да търся? newsm78

# 5
  • Мнения: 2 425
Не мога да кажа нищо за билколечение.
Ако искаш, опитай с хомеопатия. Мисля, че ще ти помогне.
добре,какво хомеопатично лекарство да търся? newsm78

Това трябва да ти го назначи хомеопат Peace

# 6
  • Мнения: 3 410
А защо не се консултираш и със зъболекар за дъха, защото и аз имам прегънат жлъчен мехур, но нямам проблеми с дъха.

# 7
А защо не се консултираш и със зъболекар за дъха, защото и аз имам прегънат жлъчен мехур, но нямам проблеми с дъха.
преди да отида на гастроентеролог отидох и на зъболекар по съвет на личния лекар.за мое щастие нищо ми няма на зъбите и венците и зъболекарката ми каза,че проблемът не е от това

# 8
  • Мнения: 3 410
А защо не се консултираш и със зъболекар за дъха, защото и аз имам прегънат жлъчен мехур, но нямам проблеми с дъха.
преди да отида на гастроентеролог отидох и на зъболекар по съвет на личния лекар.за мое щастие нищо ми няма на зъбите и венците и зъболекарката ми каза,че проблемът не е от това
А пробвала ли си да пиеш пробиотици и ензими поне месец, да не би пък да е от лошо храносмилане newsm78

# 9
  • Мнения: 4 414
и аз щях да пишя, че лошият дъх едва ли идва от прегънатия мехур Thinking и аз имам такъв, а нямам проблем с дъха. възможно е да имаш някакъв проблем с метаболизма...който пък не виждам как ще се реши с антибиотици Confused
... ноооо аз не съм лекар. разсъждавам си само...бих пробвала с пробиотици и с хомеопатия Peace

Общи условия

Активация на акаунт