Bulgaria Air

  • 1 918
  • 20
  •   1
Отговори
Предстои ни пътуване с Bulgaria Air.  Някой пътувал ли е с тях и какви са ви отзивите?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 537
Аз. Ей в ТАЗИ тема се оплаквам от тях.

# 2
  • Мнения: 239
Ние летяхме малко кошмарно през декември с тях, но не бяха те виновни, а мъглата на летище София и това, че самолета беше кацнал в Пловдив и трябвало пак оттам да излети. Та вместо в 6 часа от София излетяхме в 11 от Пловдив.
Доколкото знам обаче Balgaria Air презаверяват билетите си и за други авиолии при проблем.
Стюардесите не са особено вежливи, но това се понася при поносима цена на билета.

# 3
  • Мнения: 3 394
Аз съм летяла доста с тях и освен намусените стюардеси, нямам оплаквания Twisted Evil Храната си е българска, алкохола също, зяпаш кой с какво се е издокарал и 2 -та часа плюс 40 мин от Лондон минават. Е, тесничко е в тези Боинги,но такива са им възможностите #Splat

# 4
  • Мнения: 3 880
Аз летях преди 2 години с тях. Това беше най-раздрънканата машина с която съм летяла ( а аз по принцип летя само с чартъри, т.е. често раздрънкани машинки, но този ми направи особено впечатление). През цялото време създаваше усещането, че се движим с раздрънкана кола по черен път на дупки със скорост над 200 км Wink  Без майтап, не пресилвам, голям шум, тракане, вибриране и от сорта имаше. Като се прибави и факта че бях в 3.-4. месец бременна... Praynig  Колко пъти се простих с детето си няма да ви казвам Imp  Следях израза на лицата на стюардесите, но в тях не се четеше притеснение, явно всичко си е било в реда на нещата, но аз бях много щастлива като кацнахме живи и здрави. На връщане биваше. Храната беше малко по- оскъдна от другите БГ-компании с които съм пътувала, но аз по прицип нямам голям апетит в самолета и не ми прави впечатление. А, беше и непочистено, т.е. търкаляха се разни неща като в някой градски икарус, но може да е било случайност.
Пак казвам, че беше преди 2 години и от тогава може много неща да са се променили, просто реших да спомена какво е било тогава, защото ми направиха не особено добро впечатление...

# 5
Bulgaria Air и самолетите на Болкън холидейс едни и същи ли са. Тоест това една и съща компания ли е?! Embarassed

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
аz се прибрах преди няма и месец от Бг с любимата компания....нахокаха ме още на летището .....цял самолет само мене чакал #Shocked ...ама и аz не им останах длъжна #Bad Talk ....ще чакат я....5 минути след бординга ( леле на бг Embarassed) вече  гърмяха по уредбата къде съм.....може наистина да бях zакъсняла, но те направиха генерален проблем.....а после трябваше да чакаме блиzо 40 мин. zа да полеят самолета с нещо против zамръzване...ето това ме ядоса....не обявяват zакъснението, а после всички пасажери ги чакаме....иначе горе долу всичко беше в поносимите граници....беz киселото мляко, което беше с иzтекъл срок на годност и се беше надуло.... #Crazy

# 7
Работя на летището, и за България Ер мога да ви кажа, 4е пилотите са им супер професионалисти, стюардесите - вечно намусени и недоволни, за останалия персонал - нямам думи, всички са бивши кадри от Балкан, живеещи още във времето на   комунизма с идеите 4е всичко знаят и могат. Ако полета закъснява по някаква причина, трудно ще се намери накой който да ви обясни какво става!За Боингите коментар нямам.

# 8
  • Мнения: 2 567
Цитат на: гост1
Работя на летището...За Боингите коментар нямам.

В смисъл, че са зле или какво?Доколкото знам са наети от Луфтханза  Thinking

# 9
  • Мнения: 9 894
Цитат на: amei
аz се прибрах преди няма и месец от Бг с любимата компания....нахокаха ме още на летището .....цял самолет само мене чакал #Shocked ...ама и аz не им останах длъжна #Bad Talk ....ще чакат я....5 минути след бординга ( леле на бг Embarassed) вече  гърмяха по уредбата къде съм.....може наистина да бях zакъсняла, но те направиха генерален проблем.....а после трябваше да чакаме блиzо 40 мин. zа да полеят самолета с нещо против zамръzване...ето това ме ядоса....не обявяват zакъснението, а после всички пасажери ги чакаме....иначе горе долу всичко беше в поносимите граници....беz киселото мляко, което беше с иzтекъл срок на годност и се беше надуло.... #Crazy


амей, извинявам се...само да кажа, че в твоя случай са действали напълно професионално:) не могат да облеят самолета, ако всички пътници не са в него, защото трябва да го затворят херметически:) за уредбата също:Simple Smile за киселото мляко нищо не казвам:)
нямам общо с България ер, само да кажа:)

# 10
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Самолетите са малко старички  Thinking Интересното е, че понякога с Бритиш излиза по-ефтино от колкото с нашите въпреки, че Бритиш не правят намаление за децата, а нашите предлагат 30% по-ефтини детски билети  Thinking Това, че стюардесите не са супер усмихнати съм съгласна, ама и чехите не са на ниво в това отношение (особенно и аз като закъснях за полета с тях  Stuck Out Tongue ). Храната е ок. В сравнение със закуската в Бритиш (яко осолени яйце с бекон) си е направо супер.
Абе в общи линий ако цената е ОК пътувам с тях. За 3ч и половина и приемлива цена са супер Wink

# 11
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
аz не каzвам нищо, само споделям....бях си виновна и аz, че zакъснях....въпросът беше, не това е начина да ми го кажат....все едно никога не се е случвало преди на друг....при това се виждаше достатъчно в какво положение съм.... Embarassed а при това им се иzвиних, но нямаше ефект....zа това се ядосах......а това zа поливането не го zнаех..... Embarassed

# 12
  • Мнения: 978
Аз пък да ви кажа,ч е освен от теснотията нямам от какво друго го да се оплача. летяла съм 1 или 2 пъти с тях. Иначе основно с чехите, които са превъзходни.

# 13
Цитат на: Янтра
Аз. Ей в ТАЗИ тема се оплаквам от тях.

Янтра, и аз имах подобен слу4ай, само 4е от БГ до Дания. Даже си платих билетите с Малев Sad
дьлга история, бе6е преди 3 год. А в София в офиса да не ви описвам колко бяха нагли.

# 14
  • Мнения: 4 399
Цитат на: amei
аz се прибрах преди няма и месец от Бг с любимата компания....нахокаха ме още на летището .....цял самолет само мене чакал #Shocked ...ама и аz не им останах длъжна #Bad Talk ....ще чакат я....5 минути след бординга ( леле на бг Embarassed) вече  гърмяха по уредбата къде съм.....може наистина да бях zакъсняла, но те направиха генерален проблем.....а после трябваше да чакаме блиzо 40 мин. zа да полеят самолета с нещо против zамръzване...ето това ме ядоса....не обявяват zакъснението, а после всички пасажери ги чакаме....иначе горе долу всичко беше в поносимите граници....беz киселото мляко, което беше с иzтекъл срок на годност и се беше надуло.... #Crazy


Амей, тоzи опит обаче не е уникален само zа Bulgaria Air. Последния път летях с Австрийските авиолинии, които са едни от най реномираните в Европа, а също и сред най скъпите. И при положение че летището беше съвършено праzно и нямаше абсолютно никой друг zа паспортна проверка и т.н. ме направиха луда на летище София. Просто не можеш да си представиш как ми крещяха. ми zащо не ме иzвикаха по уредбата като ссм толкова zакссняла? Аz бях чекирана, така че те zнаеха че съм на летището. Добре приzнавам че беше късно, но във всеки полет има zакъснял пътник. И не мога да приема такива крясъци и унижение след като плащам 600? zа 1 час полет. И след всичко това, успяхме да иzлетим около 5-10 мин преди раzписанието zащото това беше единствения самолет по това време на цялото летище. Значи не съм zакъсняла толкова и не е имало опасност да си иzпуснат слота дори и ако не ми бяха крещяли. Но мисля че това са служителите на летището, а няма много връzка с авиокомпанията.

Общи условия

Активация на акаунт