Помощ-ХРЕМА!

  • 5 443
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 455
Моля,помогнете ми!Дъщеричката ми,която е на 10 месеца има хрема.Много съм притеснена да не е някой вирус.Ако ви се е случвало и вашето дете да е с хрема кажете ми как да го лекувам?

# 1
  • Мнения: 1 568
Виброцил! Това са най-страхотните капки,за деца ,не само че отпушват,ами и лекуват!Не помня обаче от каква възраст можеше,знам че стават за деца!
Първо се успокои! Набивай си в главата(извини ме) че нищо чак толкова лошо няма да се случи,даже и да се разболее,ще му мине на детето!!!! Повярвай ми!!! Аз бях много панирана и това ми унищожи нервите,децата си боледуват и това е нормално!!!
Свържи се с хомеопат! Гарантирам ти,че ще успокоиш и ще ти лекуват детето с безвредни медикаменти!!!!

# 2
  • Мнения: 3 410
Моля,помогнете ми!Дъщеричката ми,която е на 10 месеца има хрема.Много съм притеснена да не е някой вирус.Ако ви се е случвало и вашето дете да е с хрема кажете ми как да го лекувам?
Мило майче, успокой се защото това е дете, тепърва ще си изгражда имунитет. Продават се в бебешките магазини или в аптеките гутатори - с тях и с физиологичен разтвор много добре почиствай нослето и ако педиатърката прецени тогава слагай капки. Колкото и да са хубави капките са химия и трябва да се използват само при нужда.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 654
Виброцила са наистина много добри капки, но аз съветвам майката да не започва с тях ако сополките са безцветни, течни. В такива по-леки случаи е достатъчно да се прочиства нослето със Стеримар спрей /това е обикновен физиологичен р-р/ И не се притеснявай!

# 4
  • Мнения: 455
  bouquetБлагодаря ви мили мами!Още снощи отидох до денонощната аптека и купих Стеримар спрей ,защото от нослето и течеше безцветна течност.Впръсках и няколко пъти през нощта и сега е по-добре-нослето вече не тече. Hug
Надявам се тази вечер да не се влошат нещата,а да се оправят.Приятен ден и без болни дечица,моля!

# 5
  • Мнения: 3 410
 Peace Браво на вас! Радвам се, че сте по-добре! Hug

# 6
  • Мнения: 1 568
И моят се разсополиви и киха! Явно има някакъв вирус.... newsm78
За сега му разтварям хомеопатични прахчета "тайлол хот" и зодак му дадох половинка!
Взех виброцил,но още не съм му слагала,дали да не пробвам и аз тоя спрей? newsm78

# 7
  • Мнения: 455
При мен спрея даде добър резултат,пробвай го.Той е безобиден.Дано подейства и при вас.Скорошно оздравяване!  bouquet

# 8
  • Мнения: 455
Благодаря на всички ви!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 568
При мен спрея даде добър резултат,пробвай го.Той е безобиден.Дано подейства и при вас.Скорошно оздравяване!  bouquet


Ще го взема! Благодаря ти! Всички да сте здрави!!!!  bouquet

# 10
  • Мнения: 34
Много съм доволна от Стеримар-а,може да се ползва по-дълго време.Безцветните сополки често са от някаква алергия,така че не е нужно веднага да почвате капки,този спрей се справя.И все пак,ако продължи по-дълго хремата и се появи кашлица-най добре при педиатъра.

# 11
  • Мнения: 1 568
Много съм доволна от Стеримар-а,може да се ползва по-дълго време.Безцветните сополки често са от някаква алергия,така че не е нужно веднага да почвате капки,този спрей се справя.И все пак,ако продължи по-дълго хремата и се появи кашлица-най добре при педиатъра.


О,разбира се!

# 12
  • Мнения: 1 568
Как сте,оправихте ли се?

# 13
  • Мнения: 872
Ако все още кърмиш или имаш позната кърмачка можеш да капнеш кърма в нослето

# 14
  • Мнения: 455
Да ви кажа честно Симона се оправи.Малко ми е странно,че всичко мина за 2 дни,но много се радвам!Още повече,че всички у нас сме хремави.Първо таткото беше,сега аз,преди 2-3 дни и Симона.Повече ме притеснява друго.
Много съм доволна от Стеримар-а,може да се ползва по-дълго време.Безцветните сополки често са от някаква алергия,така че не е нужно веднага да почвате капки,този спрей се справя.И все пак,ако продължи по-дълго хремата и се появи кашлица-най добре при педиатъра.
Дъщеря ми вече трети път това лято се обрива /силно казано/-появяват и се пъпчици по челото,около ушите,по раменете и по врата.Когато и се затопли тялото стават по-червени.Който я е видял вдеки казва,че било от слънцето.Но аз искам да го потвърди и някой специалист.Може и krasi_b да се окаже права да е от някаква алергия!
Дано не е така,защото най-вероятно ще е от слънцето и винаги когато е топло ще е така.

Общи условия

Активация на акаунт