Два въпроса

  • 2 028
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 604
Искам да ви питам две неща:
1. Някой пил ли е Зимафлуор по време на бременноста?
2. Днес бях на ФМ и ми казаха че всичко ни е наред. Чудя се обаче дали да си направя биохимичен скрининг?
Вие направихте ли си?
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 10 982
1. Не съм пила Зимафлуор.
2. Щом на ФМ са ти казали, че всичко е наред, защо да си правиш БХС. Ако лекарят ти прецени, че е необходимо, тогава си направи.
Лека бременност!

# 2
  • Мнения: 4 546
1. не съм пила
2. по принцип първо се прави БХС и ако резултатите са обезпокоителни /доста често срещано май, защото не са особено точни/ се прови ФМ. щом си ходила на ФМ и са ти казали , че всичко е ок, дишай спокойно и се наслаждавай на бременността си  Grinning

# 3
  • Мнения: 6 604
Благодаря ви за бързите реакции. Докторката ми каза че си имаме всичко и че за нея всичко е ок ,но тя винаги препоръчва и биохимичен скрининг .Та аз затова питам дали има смисъл да правя.

# 4
  • Мнения: 3 069
Нищо не ти пречи да си направиш БХС-то.
В МД на 14-я етаж при д-т Кременски.Трябва ти снимка от ултразвук на не повече от 3 дни преди да ти се вземе кръв.

# 5
  • Мнения: 2 849
Искам да ви питам две неща:
1. Някой пил ли е Зимафлуор по време на бременноста?
2. Днес бях на ФМ и ми казаха че всичко ни е наред. Чудя се обаче дали да си направя биохимичен скрининг?
Вие направихте ли си?
Благодаря ви предварително.

Аз пих зимафлуор .Щом си правила Фм е излишен биохимичния срининг .Аз първо правих б.скрининг и след това Фм.

# 6
  • Мнения: 1 949
1. Не съм пила
2. След ФМ, ако БХС се окаже с тревожен резултат, може да те стресне ИЗЛИШНО. Според мен ФМ е по-точното от двете изследвания  Peace

# 7
  • Мнения: 7 723
По първия въпрос- да, пила съм! bowuu
По втория- нямам мнение  Wink

# 8
  • Мнения: 1 092
1. При първата бременност пих зимафлуор и мога да кажа,че няма никакъв ефект - това са пълни глупости Mr. Green.Дъщеря ми има вече 4 пломбирани зъбчета като смея да твърдя че винаги сме поддържали добра устна хигиена.По тази причина с втората бременност не пих Peace
2.Мисля че няма нужда да си правиш щом всичко е ок  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 4 585
Не, не съм пила.
Не съм правила биохимичен скрининг, защото на феталната морфология докторката ми каза, че всичко е наред. Peace

# 10
  • На морето!
  • Мнения: 5 725
1.Да пила съм,но не редовно/пропусках от време на време/
2.Направи си ако нямаш доверие на доктора си или имаш някакви притеснения и това ще те направи по-спокойна.Аз не съм си правила.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Не съм пила зимафлуор по време на бременността.
Не,в никакъв случай не бих си направила БХС след ФМ с добър резултат,безмислено е.

# 12
  • Мнения: X
Не съм пила зимафлуор по време на бременността.
Не,в никакъв случай не бих си направила БХС след ФМ с добър резултат,безмислено е.
на същото мнение съм.....

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
2. по принцип първо се прави БХС и ако резултатите са обезпокоителни /доста често срещано май, защото не са особено точни/ се прови ФМ. щом си ходила на ФМ и са ти казали , че всичко е ок, дишай спокойно и се наслаждавай на бременността си  Grinning
Wink Peace

# 14
  • Мнения: 10 758
По първия въпрос- да, пила съм! bowuu
По втория- нямам мнение  Wink
По първия въпрос - не, не съм пила.
По втория също нямам мнение.Не съм си правила.

Общи условия

Активация на акаунт