Мами от Самоков 2!

  • 9 260
  • 311
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
 Ето, имаме си нова темичка! newsm44
 Тук е старата тема: Мами от Самоков - да се запознаем!

 В момента сме 5 настоящи и 2 бъдещи мами! Имаме си 7 настоящи и 2 бъдещи диваненца! Имаме си и албум (браво, Силве  bouquet), в който да си ги показваме!
 Ето малко инфо за нас:


elina_king - Елина, 01.11.1984г., дъщеря - Габриела, родена 23.01.2007г.
ViFresh - Силвето, 18.04.1984г., термин - 05.12.2007г.
lili83 - Лили, 20.04.1983г., термин - 05.12.2007г. (обаче доки казват 14 дни по-рано от тази дата)
nelly_d - Нели, 27.08.1980г., син - Любослав, роден на 15.11.2005г.
jananest - Жана, 24.10.1982г., син - Цветелин, роден на 20.08.2007г.
mimi_baby - Ели, 12.11.1969г., син - Димитър, роден на 28.06.1996г. и дъщеря - Мария, родена на 23.09.2005г.
Маги_ДС - Магдалена, 07.01.1976г., дъщеря - Теодора, родена на 13.03.2000г. и син - Данаил, роден на 08.04. 2004г.


 Това е албумът ни, в който се надявам да показваме много хубави снимчици на нас, децата и общи от форумските срещи!
АЛБУМ
потребителско име - samokov, парола - mamaibebe


Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 01:32 от elina_king

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пу първа Laughing
Темичката е върха. Но албумчето трябва да оправим, че не се влиза в направо а трябва да зареждаш.

# 2
  • Мнения: 307
 Поздравления за новата тема!   love001

# 3
  • Самоков
  • Мнения: 561
Браво за новата тема. Аз въобще не можах да отворя албума.

Ели, Здравко предаде ли ти поздрави? Flutter

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нели, какво ти дава, че не може да се отвори newsm78

# 5
  • Мнения: 674
 Ехоооо, имам много да разказвам! smile3508
 Снощи се прибрах в 3:30 - това си е за хвалба, понеже преди колко скитосвах, а от 8 месеца - никъде не съм мръднала почти. Тази вечер тормозихме свеки, а предишната - майка ми! Joy
 Нели, Здравко ми предаде веднага, ама много съжалявам, че Габи заспа толкова късно и не ме взе с него. А после направо отидохме на Рок в Рила.
 Там беше супер - не мога да повярвам, ама много ни хареса. По принцип не слушам такава музика, но беше върха. Ще ви покажа снимка на сцената, ама няма да е хубава, че забравихме и двете вечери апаратчето и е от телефона! Confused
 Нели, аз си отварям албума! Само ти ли не можеш или и другите? newsm78
 Отивам да правя пюре на гладничето.   chef

 (харесва ли ви темичката - дайте идеи за име)

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ели голяма скитня си станала. Едната вечер в 1ч и нещо, другата в 3.30ч малейййййй Shocked

# 7
  • Мнения: 307
 Браво, Ели, само така! Не сме длъжни да гледаме на бабите внуците.
Аз също отварям албума без проблеми.
Сега ми направи впечатление, че Лили и Силвето са с един термин. Силве, ти къде смяташ да раждаш? Знаеш ли вече пола на бебето?
Нели, как е малкият сладур?
Маги, не ти е лесно с този ремонт, но пък после е голям кеф да влезеш в ново жилище.

# 8
  • Мнения: 1 835
Да, Ели, вярно е, ама дотогава ще се побъркам - първо, защото в момента апартамента изглежда ужасно, и второ, защото времето започва да ни притиска - все пак живеем в чуждо жилище, което в един момент трябва да освободим.Сега ще пробвам да отворя албума - нямам търпение да видя дали случайно не се познаване поне по физиономия.

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не Ели не са казали пола на бебчо, но аз и не бързам, все ще го разберем няма къде да се скрие. За раждането още не съм решила, може би към Сф се ориентирам, не искам да е в Пз, в Самоков още по-малко, но има време пък и сега ще си сменям гинеколожката и там съм в една чуденка....бе изобщо.
Маги какъв ремонт правите? И на нас ни предстои, ама кога ще го почнем не ми е изобщо ясно, като мъжо за момента няма възможност да си дойде до Самоков, а аз всеки път мъкна по нещо като си ходя за консултациите.

# 10
  • Мнения: 1 835
Не Ели не са казали пола на бебчо, но аз и не бързам, все ще го разберем няма къде да се скрие. За раждането още не съм решила, може би към Сф се ориентирам, не искам да е в Пз, в Самоков още по-малко, но има време пък и сега ще си сменям гинеколожката и там съм в една чуденка....бе изобщо.
Маги какъв ремонт правите? И на нас ни предстои, ама кога ще го почнем не ми е изобщо ясно, като мъжо за момента няма възможност да си дойде до Самоков, а аз всеки път мъкна по нещо като си ходя за консултациите.

Ремонтираме жилището изцяло - подменихме ВиК и ел.инсталацията, заложихме отоплителна инсталация, започнахме шпакловката по стените, от утре, надявам се, ще започнем да лепим и плочките, чакаме и дограмата - дано да е готова, обещаха ни за утре. Ще слагаме нови врати, после ламиниран паркет. Не му се вижда края, но не си позволявам да унивам, все си повтарям, че все в един момент този ремонт ще свърши. То няма как да не свърши, но сега финалът ми се вижда мно-о-ого далеч.

# 11
  • Мнения: 1 835
Забравих да ви поздравя за името на новата темичка! Браво! Много ми харесва - точно защото не е римувана. Тези в стихотворна форма много ме дразнят.

# 12
  • Мнения: 674
Браво, Ели, само така! Не сме длъжни да гледаме на бабите внуците.

 Хи-хи! Joy Joy Joy
 Ама на мен що така ми е кофти като оставям бебо? Хем ми се излиза, хем някак......не искам да си оставям шилото! Crazy

 А защо няма нови снимки в албума??? Ама, че сте! Naughty Аз утре ще кача, че сега си лягам (снощи нали не спах Twisted Evil).
 Ели и най-вече Маги - мноооого сте несериозни! Ели, хайде показвай сватбата поне! Ти, Маги, предполагам, че си на аватара, ама дечицата няма ли да ги видим? Crossing Arms

 Лилито, колко има да четеш в понеделник! Laughing Добре, че с Габи отсрамихте първата форумска среща със снимчици! hahaha

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Eй, къде са всички днес newsm78

# 14
  • Самоков
  • Мнения: 561
Ехо, тук съм. Отворих албумчето, чудесно е. Само не разбрах на срещата само Габи и Лили ли бяха.  newsm78
Бубчо се оправи, вече е добре, а когато той е здрав значи всичко е о.к.

Общи условия

Активация на акаунт