Най-тъпата причина заради която са късали с вас ?

  • 4 186
  • 100
  •   1
Отговори
Та на въпроса..Вдъхновена от една друга тема тук, незнам дали тази която пускам вече я има във форума, интересно ми е да разбера коя е наи-тъпата причина поради която са късали с вас ? newsm78.Вие сте Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 873
Щеше да е хубаво да знаех, защо ме зарязаха, но човекът не искаше да говори с мен, та се наложи да си играем на развален телефон. От това, което разбрах, причините му бяха доста и повечето тъпи, но върхът беше, че като съм видяла един наш общ познат на улицата не съм го била поздравила (а аз просто не съм го видяла).

# 2
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Като бях ученичка едно гадже не искаше  повече да се виждаме, щото съм му" шумоляла на вестник"/ демек много книги  съм била прочела и той се чувствал тъп покрай мене/ Shocked

# 3
  • Мнения: 4 300
Като бях ученичка едно гадже не искаше  повече да се виждаме, щото съм му" шумоляла на вестник"/ демек много книги  съм била прочела и той се чувствал тъп покрай мене/ Shocked
Еми това си е сериозна причина, знаеш ли колко двойки са нещастни и се разпадат поради различия в интелектуалното ниво. Човекът е гледал в бъдещето, макар че в ученическа възраст обикновено външният вид е по важен от умствения багаж:)

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Май до сега само аз съм зарязвала по тъпата причина , че не си подхождаме ...

# 5
  • Мнения: 1 339
Най-тъпата е била: "Неща да сме повече заедно"
 Naughty Naughty Naughty

# 6
  • Мнения: 603
Ще строя къща през лятото и няма да имам време за нас...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 074
Ням тъпа причина, има една причина някой да бъде зарязан - липсата на обич. Всичко останало е повод и някакви обяснения, колкото да се замажат нещата.

# 8
  • Мнения: 3 405
Мама не дава  smile3515

# 9
  • Мнения: 718
1. Заради сноуборда. Rolling Eyes
2. Готина съм била,ама спортистка. Shocked

# 10
  • Мнения: 6 417
"Майка ми каза, че ще ме лиши от наследство, ако не се разделим". Вече 7 години мамка му не си е харесала снаха.  Shocked

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Защото съм била девствена Shocked, а аз си мислех че ще правя секс, ама най-се

# 12
  • Мнения: 5 980
Не съм бела зарязвана, винаги аз зарязвам...  Mr. Green

# 13
  • DE
  • Мнения: 967
Щото съм излезнала без да му кажа! Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 4 371
Много съм се била сърдела Laughing
А аз му се разсърдих само веднъж, щото направи една велика простотия  #Silly

Общи условия

Активация на акаунт