Ваксинация с Пентаксим

  • 1 259
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 527
Здравейте,искам мнение от майките ваксинирали децата си с Пентаксим WinkВече ваксинираха детето ми с първата полиомиелитна ваксина по ЗК,но аз искам да продължа с Пентаксим.Има ли майки почнали по здравна каса и заместили с Пентаксим.Педито ми каза че може да сложим два Пентаксима и после безклетъчно ДТК и някаква друга добавка да допълнят първата полиомиелитна ваксина.Дали е възможно?Благодаря на отговорилите  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 496
На мен педито ми каза,че е добре като се започне с Пентаксим-да не се заменя с друго.Затова поръчахме трите наведнъж и ни ги пазиха в аптеката до приема.

# 2
  • Мнения: 1 092
На мен педито ми каза,че е добре като се започне с Пентаксим-да не се заменя с друго.Затова поръчахме трите наведнъж и ни ги пазиха в аптеката до приема.
Постъпих по същия начин и съм много доволна - няма температури,неразположения  newsm10

# 3
  • Мнения: 324
Сега ще слагаме 2-та - първата я понесе добре, само малко по-поспалива стана. А на колко пари я купувате - аз на 58 лв.

# 4
  • Мнения: 10 982
Щом си започнала с Пентаксим, по-добре продължи с нея. На дъщеря ми й сложиха първите 2 дози и няма никакви странични реакции. Peace

А на колко пари я купувате - аз на 58 лв.
Откъде си? В нашия град я купувам на 63. Shocked

# 5
  • Мнения: 4 496
Взехме ги на 56 лв.Но чух че сега били 62. newsm78

# 6
  • Мнения: 527
Щом си започнала с Пентаксим, по-добре продължи с нея. На дъщеря ми й сложиха първите 2 дози и няма никакви странични реакции. Peace

А на колко пари я купувате - аз на 58 лв.
Откъде си? В нашия град я купувам на 63. Shocked

Не съм започнала с Пентаксим,бихме първата полиомиелитна и сега трябва ДТК,но мисля да сложим Пентаксим.Моля да не разводняваме темата,колко струва Пентаксима и т н.защото има много писано ,но мен ме интересува конкретно нещо.Благодаря  bouquet

# 7
  • Мнения: 324
От Плевен. В 1 аптека ги поръчвам и там правят 7 % отстъпка.

# 8
  • Мнения: 4 496
[
Моля да не разводняваме темата,колко струва Пентаксима и т н.защото има много писано ,но мен ме интересува конкретно нещо.Благодаря  bouquet
От мен-извинявай!! Blush

# 9
  • Мнения: 1 925
Слагай Пентаксим, по ЗК се получават толкова усложнения, висока Т, гърчове, обриви, подуто на мястото, мехури, и има доста слуаи на деца развили астма и е докано, че е от ваксината.  Peace Пентаксим струва 60 лв., но дори да нямах възможност бих взела заем, но не бих рискувала с боклуците, които ни пробутват по ЗК #2gunfire

# 10
  • Мнения: 324
Извинявам се, не съобразих. Аз мисля, че е най-добре да слушаш лекаря.

# 11
  • Мнения: 527
Слагай Пентаксим, по ЗК се получават толкова усложнения, висока Т, гърчове, обриви, подуто на мястото, мехури, и има доста слуаи на деца развили астма и е докано, че е от ваксината.  Peace Пентаксим струва 60 лв., но дори да нямах възможност бих взела заем, но не бих рискувала с боклуците, които ни пробутват по ЗК #2gunfire

И аз искам да продължа с Пентаксим,но след сложена една полиомиелитна ваксина,не знам да янма някво объркване,педиатърката ми предлага схема някаква,но да не се окаже после че съм сгрешила.Вярно трябва да слушам докторите,но иска да посъбера и мнения от вас,за които мерси Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 701
Започнахме с ваксината от ЗК и продължихме с Пентаксим. Няма абсолютно никакъв проблем!  Peace

# 13
  • Мнения: 527
Започнахме с ваксината от ЗК и продължихме с Пентаксим. Няма абсолютно никакъв проблем!  Peace

А какви ваксини бяхте минали по ЗК?

# 14
  • Мнения: 985
записвам се да следя темата,че и мен ме интересува. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт