маски за суха коса

  • 856
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 430
много ми е суха косата от тия бои ужас Кажете как да си я подхраня ,мазала съм я с бадемово масло ефект 0

# 1
  • Мнения: 1 092
ползвам маските на Лореал и задължително слагам кристали Peace

# 2
  • Мнения: 4 496
Маска Гарние и кристали.

# 3
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
И аз съм същата работа, нищо не ми помага.А и в тия жеги положението е непоносимо.... Cry

# 4
  • Мнения: 1 092
И аз съм същата работа, нищо не ми помага.А и в тия жеги положението е непоносимо.... Cry
слагай кристали още на влажна коса,сутрин отново си слагай като оформяш прическата Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 35 912
много ми е суха косата от тия бои ужас Кажете как да си я подхраня ,мазала съм я с бадемово масло ефект 0
Прави си маски поне 1 път в седмицата - на основата на жълтък, зехтин, масла и т.н.
Ефект ще има след 1-2 месеца.
И винаги и слагай балсам
На влажна коса слагам и  лосион за възстановяване с витамини
 
от тук

# 6
  • Мнения: 118
Маска Гарние и кристали.
кристалите задължително  Peace

# 7
  • Мнения: 6 958
Маска Гарние и кристали.
кристалите задължително  Peace

Не съм съгласна, че кристалите помагат  Sick

Маска с бадемово масло или маслини или алое, може и съвсем обикновена маска като комбинираш с балсам за суха коса   Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз не съм съгласна че кристалите помагат...косата ми принципно е суха, а откакто започнах да се боядисвам руса положението е много зле...правя си маска с масла...и си слагам слънце защитен спрей всеки ден, който според фризьорката ми хидратирал косъма...отделно след всяко миене си слагам и едни ампули, които допълнително омекотяват косъма... Peace
слагам и кристали също...а вчера си взех и шампоан ор професионалната серия на Лореал за суха коса...
а продуктите на Christian of Roma не мога да ги намеря във Варна  Peace

# 9
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
И при мен кристалите не помагат. Всяка седмица си правя маски с бадемово масло или бъркам маската с тривитаминола+яйце, мед и т.н. и нищо не става. незнам и аз вече какво трябва да си сложа на главата, за да има някакъв ефеткт

# 10
  • Мнения: 118
ами моята коса е къдрава и се изрусявам, без кристали положението е плачевно, стават ми възли, които не мога да разплета и режа. може би си е до косата, аз съм доволна.
а продуктите на Christian of Roma не мога да ги намеря във Варна  Peace
[/quote]
мисля че ги има във фризьорския салон на Лилови в гъбата, но не съм много сигурна, може да провериш  Thinking

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
mi6ova, благодаря...още в понеделник ще проверя...за там съм сигурна че продават на Лореал Peace

Общи условия

Активация на акаунт