За монтирането на столче за кола и кошница и въздушните възглавници?

  • 551
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Въпросът ми е за въздушната възглавница.Защото се оказа ,че на новата кола имаме и на задвите седалки
Кошницата ще я монитраме все още по посока обратна да движението на колата.ПРавилно ли съм запомнила-трябва да бъще изглючен Еър Бега?Апо посока на движението? ако я монтираме
СТолчето за кола за какатам онтира се по посока на движениета, трябва ли да е изключен Еър Бега?

А спроед вас мога ли да изключа само на едната седалка или и на двете ще се изключи едновременно възглавницата-ще разпитвам подрочбно мъжо по темата ,ама да питам и вас?

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 01:22 от marissha

# 1
  • Мнения: 7 106
Задължително, так където има монтирано детско столче, трябва да е деактивирана въздушната възглавница, независимо в коя посока е монтирано столчето!

# 2
  • Мнения: 2 652
Зависи какви са - ако са тип "завеса" не е необходимо, но ако са странични и се отварят навътре, трябва да се изключат.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Задължително, так където има монтирано детско столче, трябва да е деактивирана въздушната възглавница, независимо в коя посока е монтирано столчето!

Peace

# 4
  • Мнения: 255
доколкото знам трябва да са деактивирани всички ербеци. пред столчето

# 5
  • Мнения: 339
Задължително, так където има монтирано детско столче, трябва да е деактивирана въздушната възглавница, независимо в коя посока е монтирано столчето!


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт