sueverie

  • 1 127
  • 12
  •   1
Отговори
Цитат
neznam dali iz forumite ima tema za tova - suewerieto.Na moiata polovinka maika mu napravo otka4a , a az se iznerviam ,za6toto ne moga i ne iskam da zpazvam vsi4ko ,ne sym ubedena 4e tova 6te mi napravi 6tasliv jivota .Dori sme na kra4ka da se razdelim,samo zaradi tezi gluposti!Ne isdyrjaaaaaaaaaam Close

не знам дали из форумите има тема за това - суеверието.На моята половинка майка му направо откача , а аз се изнервиям ,защото не мога и не искам да спазвам всичко ,не съм убедена че това ще ми направи щастлив живота .Дори сме на крачка да се разделим,само заради тези глупости!Не издържааааааааам

-------
Пиши на Кирилица!

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 08:56 от Ellypr

# 1
  • София
  • Мнения: 442
кофти е за четене така на латиница, и направо не разбрах - половинката, майката, суеверията...

# 2
  Ми не се хаби бе.Що за глупости, ти нямаш ли си свое мнение.Естествено, че няма да си по-щастлива.То се вижда докъде са те докарали тези суеверия.
   СУЕВЕРИЕ=СУЕТНА ВЯРА, вяра в нещо безмислено, загуба на време и навличане на куп неприятности.

   Като ще вярваш в нещо, поне вярвай в Бог, другото е суета и гонене на вятъра

   Успех  bouquet

# 3
Цитат
Az si viarvam v Bog i naistina si milsia 4e tova mi stiga.Ama da si nosia liuspi  ot riba.carevica ,4esyn ,sinio kamy4e i 4erveni konci i bezopasna igli w 4antata ,a i ima o6te edin kup ne6ta iz ky6tata koito triabva da zpazvam.
Tova me natovarva.Sno6ti s priatelia mi re6ihme da se razdelim - kazah mu 4e mnog go obi4am,no tova ne ozna4awa da niamam mnenie i izbor kakvo da pravia.Znam 4e s tova ne6tata niama da sa po-dobre,no maiaka mu da razbere dokade ni dokara neinoto sueverie.A i toi  mnogo si ia slu6a ,za6toto i dvamata smiatat 4e tia e s paranormalni sbosobnosti(ABE NAPRAVO FAXOVE OT KOSMOSA POLU4AVA)i KATO ZAPO4NE DA ME UBEJDAVA 4E TIA PREDISE6TALA NE6TATA,e neznam dali sega gi e predusetila?otivam si pri na6ite!!!

Аз си вярвам в Бог и наистина си мился че това ми стига.Ама да си нося люспи  от риба.царевица ,чесън ,синьо камъче и червени конци и безопасна игли в чантата ,а и има още един куп неща из къщата които трябва да спазвам.
Това ме натоварва.Снощи с приятеля ми решихме да се разделим - казах му че много го обичам,но това не означава да нямам мнение и избор какво да правя.Знам че с това нещата няма да са по-добре,но майка му да разбере докъде ни докара нейното суеверие.А и той  много си я слуша ,защото и двамата смятат че тя е с паранормални способности(АБЕ НАПРАВО ФАКСОВЕ ОТ КОСМОСА ПОЛУЧАВА)и КАТО ЗАПОЧНЕ ДА МЕ УБЕЖДАВА чЕ ТЯ ПРЕДУСЕЩАЛА НЕЩАТА,е не знам дали сега ги е предусетила?отивам си при нашите!!!

-------
Пиши на Кирилица!

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 09:00 от Ellypr

# 4
Извинявай, ако обиждам вкуса и избора ти на мъж, ама ако някой смята, че майка му е с паранормални способности и получава факсове от космоса, той просто не е в ред.

Добре, че си напуснала тая лудница, преди да ти се отрази на нервите. Намери си някое нормално гадже и изобщо не се коси - остави ги ненормалниците да си живеят двамката и да си носят рибешки люспи в чантите и очи от прилеп в гащите ако искат даже.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Мило madie,
Отиди си при вашите, но си провери багажа, какво са ти сложили тези суеверници в него, да няма наред с люспите и някоя друга орисия.
Аз не вярвам на такива неща, но има предмети, вещи и хора, заредени с отрицателна енергия, които могат да ти навредят наистина.
Бягай далече от тези хора и си намери свястно момче, което не слуша "факсовете от космоса" от главата на майка си. Whistling
Успех!  bouquet

# 6
Цитат
Tova za faxovete go kazah az ,za6toto taka mi izglejda,a ne 4e tia tvyrdi 4e polu4awa faxove Laughing,onzi den mi kaza 4e use6tala ne6tata mnogo i az po tozi povod go kazah.Abe priatelia mi e strahoten 4ovek i kato muj i kato ba6ta,samo da ne slu6a6e maika si tolkova mnogo za .Problema doide ot tam, 4e az ne iskah da vyrja 4erven konec na bebeto.Tia idva  pri deteto,vadi si go ot 4antata i go vruzva,bez da me pita iskam li ,ne iskam li .Az oba4e ne se davam - hop i po kusno go mahna,Kazah 4e e padnal.Aide molia ti se pak slaga drug i vseki put sys zlatna pari4ka(koiato sled niakolko dni potymniava).I taka do onzi den kogato bombata ne izrigna  - tia go vyrza i az se obadih,4e ne sym syglasna i se razigra edna scena mejdu sveki i snaha #2gunfire Az govoreh leko,za6toto ne obi4am da se karam i da vikam,ama onova kato iahna metlata i mi kazva - "Zabraniavam ti da mana6 koneca(Uff,a az kak obi4am da mi zabraniavat) Tova dete ne  e samo tvoe!!!"Na men mi se priplaka ,ama stiskam zybi.
Ina4e ne me strah 4e 6te mi napravi ne6to,kato si trygna.Samo 6te hvurli edni karti i 6te uspokoi sina si, 4e ne6tata 6te se narediat.

Това за факсовете го казах аз ,защото така ми изглежда,а не че тя твърди че получава факсове Лаугхинг,онзи ден ми каза че усещала нещата много и аз по този повод го казах.Абе приятеля ми е страхотен човек и като муж и като баща,само да не слушаше майка си толкова много за .Проблема дойде от там, че аз не исках да вържа червен конец на бебето.Тя идва  при детето,вади си го от чантата и го връзва,без да ме пита искам ли ,не искам ли .Аз обаче не се давам - хоп и по късно го махна,Казах че е паднал.Айде моля ти се пак слага друг и всеки път със златна паричка(която след няколко дни потъмнява).И така до онзи ден когато бомбата не изригна  - тя го върза и аз се обадих,че не съм съгласна и се разигра една сцена между свеки и снаха Аз говорех леко,защото не обичам да се карам и да викам,ама онова като яхна метлата и ми казва - "Забранявам ти да махаш конеца(Уфф,а аз как обичам да ми забраняват) Това дете не  е само твое!!!"На мен ми се приплака ,ама стискам зъби.
Иначе не ме страх че ще ми направи нещо,като си тръгна.Само ще хвърли едни карти и ще успокои сина си, че нещата ще се наредят.

------
Пиши на Кирилица!

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 09:05 от Ellypr

# 7
  • Мнения: 6 991
О, боже, и аз предусещам нещата, имам страшно силна интуиция, ама тия работи с червени конци, сини мъниста, крачета от жаби и сърца от прилеп, множко ми идват Shocked Трябваше да я питаш тя ли го е носила, тя ли го е раждала, че да се разпорежда какво ще носи бебето...
П.С. Кирилицата не е трудна за овладяване.

# 8
  • Мнения: 953
И ти заради тази ненормалница ще изоставиш мъжа си , а и бебето ти е малко?? Я се вземи в ръце и не прави глупости.
Къде живеете при нея ли?
Ако живеете с нея изнесете се на квартира или отидете при твоите родители, стига да има възможност.
Решението на проблема ти е елементарно - просто й казваш че не желаеш такива глупости и да стой далеч от теб и детето.
Детето може да не е само твое, но със сигурност не е нейно.
Ако щеш я прати при попа на село да и обясни че това няма нищо общо с християнската вяра ( ако искаш и ти да се правиш на кукувица).
Имай предвид, че свекъра ти прави нещата чисто доброжелателно, защото си мисли че по този начин предпазва теб и детето от лошите сили, тя е убедена че помага.
Някои хора трудно понасят критическата.
Мъжът ти ако си заслужава ще те подкрепи - те са майка и син ще се сдобрят.

# 9
  • Мнения: 1 942
Я не се излагай!  Naughty
Заради някаква суеверна свекърва ще си зарежеш свестния мъж и ще оставиш новороденоето си дете без баща /или поне той ще мине в дистанция/. Айде хвани се в ръце и не драматизирай.
Казваш, че не вярваш в такива неща, и за детето какво и как да му се слага решаваш ти.  Crossing Arms
Следващия път като ти се развика и казваш да си гледа работата и махаш каквото прецениш. Кво ще се сбиете ли? Безсилна е, а факта че си мисли че го прави за добро още повече я вбесява.

Но ако си мислиш, че ще ти гледа на кафе или карти когато ти пожелаеш и ще ти ясновидства когато на тебе ти се иска, а после няма да и даваш да си проявява заложбите когато тя смята за нужно няма да стане  Crossing Arms Ако искаш да не ти се меси с това - то веднъж за винаги се отречи от способностите и /в смисъл не казвай дали тя може или не, ами че не вярваш в тези неща/

# 10
Цитат
Blagodaria vi ,momi4eta!No ni6to ne pomaga.A v dopulnie se polu4iha i drugi situacii v koito razbrah kolko me obi4a toi.Ne moje da obi4a6 edin 4ovek i da go bie6 kato jivotno!Niama da izpadam v podrobnosti.Neznam koga otnovo 6te vliaza v neta.Jivota mi totalno se obry6ta.Napravo ne mi se govori,a i ne mi se jivee!!!Znam ,4e samoubiistvoto ne e re6enie, a i ne mi stiska.V momenta vsi4ko mi e mnogo obyrkano.
Ot men - pazete se!I mnogo 6tastie na vsi4ki jelaia.

Благодаря ви ,момичета!Но нищо не помага.А в допълнение се получиха и други ситуации в които разбрах колко ме обича той.Не може да обичаш един човек и да го биеш като животно!Няма да изпадам в подробности.Не знам кога отново ще вляза в нета.Живота ми тотално се обръща.Направо не ми се говори,а и не ми се живее!!!Знам ,че самоубийството не е решение, а и не ми стиска.В момента всичко ми е много объркано.
От мен - пазете се!И много щастие на всички желая.

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 09:06 от Ellypr

# 11
  • Мнения: 4 380
Интересна история...от суеверията на свекървата та се стигна до побоищата на идеалния съпруг и баща! Shocked Shocked

Дай първо определи къде всъщност ти е проблема!
Това че ти не вярваш в неща в които другите вярват? Че ти се налага чужда воля? Или че си тормозена физически от приятеля си?

# 12
  • Мнения: 7 831
Само си загубих времето с поредните ... да ги превеждам  Twisted Evil #Cussing out Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт