става як купон

  • 1 560
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
в някои от съседните блокове,ама наистина мн як Rolling Eyes
а днес имахме годишнина с мъжлето,а тои нямаше как да почива и всичко остана за утре Tired
но мисълта ми е на вас случвало ли се е да ви се ходи страшно мн /без значение / на купон,а все да се прецакват нещата?за някои темата може да е тъпа,но ми се струва че не само аз понякога се натъжавам от факта,че няма начин да съм в разгара на купона/и как иначе нали съм маика вече/дори и да ми се иска много smile3518

# 1
  • София
  • Мнения: 442
нормално е хората с малки деца да понамалят купоните,
потърси си някое друго по-кротко разнообразие

# 2
  • Мнения: 2 353
  Честита годишнина  bouquet Няма ли някоя баба или детегледачка, на която да оставите бебето някой път и да се набеснеете на воля?

# 3
  • Мнения: 146
ми аз съм намерила,просто си стоя тихичко и кротко Hug уи чакам момент в които бих могла да се отпусна малко Praynigда се разсеяяя и искам тоя момент да доиде скоро и работя по въпроса Peace

# 4
  • Мнения: 146
 Честита годишнина  bouquet Няма ли някоя баба или детегледачка, на която да оставите бебето някой път и да се набеснеете на воля?
е да баба има,ама нали знаете/то де да знам знаете ли doh/на мен ми се случва -все нещо се прецаква,ама то като правиш мн планове маи така става newsm78

# 5
  • Мнения: 1 233
Разбирам те,и на мен все ми се ходи по купони. Tired

# 6
  • Мнения: 146
Разбирам те,и на мен все ми се ходи по купони. Tired

 newsm44 newsm10 Grinning

# 7
  • Мнения: 146
да те питам нещо,русата жена не е ли от перник или страшно мн си приличаТ newsm78http://www.snej.snimka.bg/album.php?album_id=78198&photo=2

# 8
  • Мнения: 3 423
А можеше просто да родиш
едва след 15 години... Всички
купони щяха да бъдат твои. Laughing
Нищо, де, може пък да си наваксаш.

# 9
  • Мнения: 146
А можеше просто да родиш
едва след 15 години... Всички
купони щяха да бъдат твои. Laughing
Нищо, де, може пък да си наваксаш.
а можеше хичда не раждам,така изцяло вс купоми щяха да са мои докрая на живота ми newsm78 и нямаше сега да развалям уединението на всички,доволни от себе си,изживяли времето на купоните и седящи пред компютрите маики,нали?

# 10
  • Мнения: 3 423
А можеше просто да родиш
едва след 15 години... Всички
купони щяха да бъдат твои. Laughing
Нищо, де, може пък да си наваксаш.
а можеше хичда не раждам,така изцяло вс купоми щяха да са мои докрая на живота ми newsm78 и нямаше сега да развалям уединението на всички,доволни от себе си,изживяли времето на купоните и седящи пред компютрите маики,нали?
Е, не унивай, де, времето е пред теб.
Знаеш ли пък, като свикнеш на купони,
колко е трудно да сменяш пелени, а?
Още две-три годинки крепостничество
и после пак ще кълчиш кълки в дискотека.
Да не мислиш, че купоните ще спрат някога...

# 11
  • Мнения: 146

[/quote]
Е, не унивай, де, времето е пред теб.
Знаеш ли пък, като свикнеш на купони,
колко е трудно да сменяш пелени, а?
Още две-три годинки крепостничество
и после пак ще кълчиш кълки в дискотека.
Да не мислиш, че купоните ще спрат някога...
[/quote]
 smile3503 дано

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
в някои от съседните блокове,ама наистина мн як Rolling Eyes
а днес имахме годишнина с мъжлето,а тои нямаше как да почива и всичко остана за утре Tired
но мисълта ми е на вас случвало ли се е да ви се ходи страшно мн /без значение / на купон,а все да се прецакват нещата?за някои темата може да е тъпа,но ми се струва че не само аз понякога се натъжавам от факта,че няма начин да съм в разгара на купона/и как иначе нали съм маика вече/дори и да ми се иска много smile3518

Ще ти се ходи, не, ами ще откачаш направо. На 20г. със 7-месечно дете. Така е.
Не си си взела от живота.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 129
И на 30 да си пак ще ти се ходи. Особено след като ежедневието ти е само деца, готвене, чистене, компютър... Нормално е да искаш да разпуснеш. Нямаш ли някоя приятелка, която да е готова да гледа бебето за няколко часа, или пък детегледачка?

# 14
  • Мнения: 1 930
Споко бе, моментно е. Музиката е спряла вече, купонът е приключил. Я гушни бебко и се успокой Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт