термометър Чико

  • 929
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
имам ето този термометър http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2310. има само две копчета, но аз нещо не мога да се справя /че и упътване има, ама и то не ми помага  Embarassed/
като го пусна е нагласен за мерене на температурата в устата. аз искам да меря под мишница, но незнам как да го променя. помагайте  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 081
Предполагам, че едното кпче е за пускане, а с другото се нагласят минутите, за които ще мериш. Поне това ми идва на ум като до гледам на снимката.

# 2
  • Мнения: 471
Виж дали можеш да си преведеш книжката. Там пише, но и аз доста трудно го схванах. Май с копчето на което пише М се гласяха къде да мери температурата. На самия дисплей има човече и на него като натискаш копчето се показва стрелкичка къде мери
Апе кофти го написах ама.............

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Аз имам същия термометър. Използва се по следния начин: първо натискаш копчето, което е отдясно и избираш областта за измерване на температурата /устата, подмишниците или дупето/ и скалата /Целзий или Фаренгейт/. Натискаш го няколко пъти, докато стигнеш до това, което ти трябва. После натискаш копчето, което е отляво и го задържаш за две секунди, докато ти се появи ON, натискаш го още веднъж и чак тогава го поставяш. За подмишниците се изчаква около 20 секунди, но ти ще чуеш сигнал, че температурата е измерена. Дано съм обяснила добре. Важно е стрелката да сочи мишниците и скалата да е  С. Пробвай на себе си.  Hug

# 4
  • Мнения: 191
Ползвай обикновен живачен термометър. Ние купихме и електронен и за челото , а накрая и зау хото за 90 лв. Нито един ме измерва вярно като живачния най-обикновен термометър. Този за ухото - уж супер, уж въха на техниката - два последоваателни пъти не показва еднаква темпретатура. На мен и на съпругаами показва 35 градуса - не ставаше за нищо и го върнахме. Дадоха ни друг - пак същото. Сега ползваме само живачен.

# 5
  • Мнения: 4 546
благодаря ви  Hug грешката ми е била, че първо съм пускала термометъра и тогава съм опитвала да нагласям параметрите  Embarassed

# 6
  • Мнения: 7 947
И ние сме с Чикото, ама как измерват тия термометри...опитвала съм да измеря на себе си например - дава едни фантастични стойности...а и при мерене през 2,3 мин дава пак различни цифри! Май наистина живачния е по-точен...

Общи условия

Активация на акаунт